بک لینک

راه حلی برای جلوگیری از کپی شدن مطالب
سلام.

من اکثر مطالب وبلاگم ترجمه هست و خیلی هاش برای اولین بار در یک وب فارسی زبان قراره میگیره و زحمت هم کشیدم برای مطالب. و متاسفانه باید نگران این باشم که یه روزی یه موجود بی خاصیتی به نام " کپی پیست کننده " مطالب وبلاگ من رو بدون منبع بازنشر کنه. البته هنوز این اتفاق نیفتاده. چون وبلاگ من شناخته شده نیست. اما برای آینده چطور باید مطمئن بود؟ من یه کدی رو در قالب وبلاگم قرار دادم که به کاربر اجازه نمیده که مطلب رو کپی بگیره :

کد:
<!-- No selection by www.1abzar.com --->
<script type="text/javascript" src="http://1abzaar.ir/abzar/tools/no-selects.js"></script><div style="display:none"><h1><a href="http://www.1abzar.com" rel="nofollow" >ابزار وبمستر</a></h1></div>
<!-- No selection by www.1abzar.com --->

اما من چندان به این کد ها اطمینان ندارم. به نظر شما یه نفر اگه وارد باشه نمیتونه این کد رو دور بزنه؟
پاسخ
سلام. به راحتی میشه دور زد
پاسخ
بهتره به جای جلوگیری از کپی (که نمیشه کامل جلوگیری کرد) از اون استفاده کنین مثلا تو متن بعضی کلمه هارو به سایت خودتون لینک کنید و بک لینک بگیرید یا ...
دیگه وبمستر نیستم...
پاسخ
(95-11-29، 04:05 عصر)farnam2011 نوشته است: بهتره به جای جلوگیری از کپی (که نمیشه کامل جلوگیری کرد) از اون استفاده کنین مثلا تو متن بعضی کلمه هارو به سایت خودتون لینک کنید و بک لینک بگیرید یا ...

- بک لینک چی هست؟

- فرضا مطلب من در یکی دو سایت کپی شده. هیچ راهی وجود نداره که بخوام ثابت کنم این مطلب رو من منتشر کردم؟
پاسخ
در گوگل در مورد بک لینک جستجو کنین.
یکی از راهاش تاریخ انتشار مطلبه که اونم قابل دستکاریه البته.
دیگه کپی پیست هم یا آفته تو سایت و وبلاگ ها و باید باهاش کنار بیاید و ازش تا حد امکان استفاده ببرید
دیگه وبمستر نیستم...
پاسخ
زیاد نگران نباشید با ثبت سایت در گوگل میتونید خودتون رو بالا بکشید و در ضمن هیچوقت متن کپی متن اصلی نمیشه
پاسخ
شما بعد از ارسال هر مطلب همون مطلب رو در شبکه های اجتماعی معروف اشتراک بزارید و به سایتتون لینک بدین
اینطوری مقداری سرعت ایندکس مطالبتونو بالا میبرید
در ضمن اگه قالبتونو بدین سئو کنن و خودتون هم مرتبا مطلب (طبق اصول) بزارید و بکلینک بگیرید براحتی در مدت زمان کمی گوگل صفحتون رو منتشر میکنه و سایتهایی که از مطالبتون کپی میکنن دچار افت رتبه در صفحه مربوط به مطلبتون میشن
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان