بک لینک

چگونه هاستم را عوض کنم ؟
سلام دوسستان امیدوارم حالتون خوب باشه . ببخشید می خواستم این هاستمو عوض کنم واقعا بده . میشه بگید چجوری ؟ باید چی بگم به پشتیبان ؟ خیلی دردسر داره ؟ ممنون میشم توضییح کامل بدید

پاسخ
 سپاس شده توسط download69
(96-1-19، 09:04 عصر)ابراهیم نوشته است: سلام دوسستان امیدوارم حالتون خوب باشه . ببخشید می خواستم این هاستمو عوض کنم واقعا بده . میشه بگید چجوری ؟ باید چی بگم به پشتیبان ؟ خیلی دردسر داره ؟ ممنون میشم توضییح کامل بدید
این مطلب رو بخونید:
https://hamyarwp.com/wp-clone-by-wp-academy/
پاسخ
 سپاس شده توسط ابراهیم
(96-1-19، 09:04 عصر)ابراهیم نوشته است: سلام دوسستان امیدوارم حالتون خوب باشه . ببخشید می خواستم این هاستمو عوض کنم واقعا بده . میشه بگید چجوری ؟ باید چی بگم به پشتیبان ؟ خیلی دردسر داره ؟ ممنون میشم توضییح کامل بدید

چون دامنه در مالکیت شماست می توانید dns های آن را بر روی هر سروری تنظیم نمایید. با سرویس دهنده ی دیگری که هاست جدید را خریداری کردید در میان بگذارید. تا 72 ساعت هم طول می کشد. بک آپ های cpanel و وردپرس را هم مدنظر داشته باشید
پاسخ
اگه هاست با قیمت مناسب و کیفیت بالا میخواید 
من در خدمتم
پاسخ
یک هاست جدید از شرکت مورد نظرتون بخرید بعد خودشون راهنمایی تون میکنن 

خیلی ساده است .
پاسخ
سلام !

ابتدا درخواست فول بکاپ از پشتیبانی بکنید تا بهتون بدن . از اونجایی که DNS ها دست شماست به راحتی بر روی هاستینگ جدید ست کنید و به پشتیبان سرویس جدید لینک یا فایل بکاپ رو ارایه بدید تا برای شما درون ریزی (‌ایمپورت)‌کنند !

موفق و موید باشید Smile

مُرد !
پاسخ
از هاستینگ خوبی هاست تهیه کنید. مثلا ایران سرور. هاستینگ های بیکیفیت سایتتون رو نابود می کنند.
از قسمت full backup سی پنل هم می تونید اقدام کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط download69

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان