بک لینک

بک لینک زیاد خریدن
با سلام خدمت دوستان من یکی از تجربیات خودم رو در مورد بک لینک خرید زیاد میخوام باهاتون در میون بگذارم نمیدونم درسته یا نه اما من امتحانش کردم.
 درسته میگن بک لینک خریدن باعث پنالتی میشه اما خب طبیعیه نه هر نوع بک لینیکی! بک لینک اگر تعداش زیاد باشد ، در مدت زمان کم ایجاد شود و هم چنین بی کیفیت باشد بله قطعا باعث پنالتی خواهی شد.

اما من خودم در سایت کودکان ما تعداد 2000 تا بک لینک رو در مدت 20 روز خریداری کردم  و ایجادشون کردم نه تنها باعث افت سایت و رتبه ی من نشد بلکه حتی باعث پیشرفت و رشد دوچندان من شد. من حرفم اینه که بک لینک زیاد خریدن اگر کیفیتش خوب باشد قطعا به شما کمک میکند حتی در مدت زمان کم ایجاد گردند.

پس به یاد داشته باشید به دنبال کیفیت باشید فقط
پاسخ
اگر با برنامه باشه و سایتهای مرتبط باشه مشکلی پیش نمیاره.

مثلا اگر در روز 10 تا بک لینک ثبت کنید اسپم محسوب میشه و سایت نمره منفی میگیره
برای مقالات زیر در روز بک لینک ثبت میکنم و رشد ملایمی داره و این موضوع از نظر گوگل منطقی هست.

مدیتیشن در خانه

دانلود فیلم راز

شمع

جذب جفت روحی
پاسخ
فقط باید با برنامه دقیق و زیر نظر یک تیم سئو خوب بک لینک گیری انجام شود
پاسخ
(96-7-24، 08:51 صبح)ali_joon نوشته است: بله البته نه تنها تعداد زیاد !
بلکه بی کیفیت هم باعث پنالتی میشه...

منظور از بی کیفیت چیه؟

و اینکه در هر بازه ی زمانی حداکثر چه تعدادی دریافت کنیم؟
پاسخ
بهتره بک لینکها توی سایتهای مرتبط باشه
پاسخ
تشکر مطالب مفیدی بود
پاسخ
خریدن بک لینک اشتباه هست. اگر سعی کنید که لینک های رایگان ایجاد کنید بیشتر به سود شماست به خاطر اینکه این بک لینک ها رایگان و دائمی هستند. اما لینک های خریدنی هم هزینه ی زیادی دارند و هم دائمی نیستند. اون موقع هست که گوگل این مورد رو متوجه میشه که این لینک خریدنی بوده. و یه موردی دیگه هم که باید بهش توجه کرد این هست که فرض کنید سایت شما در رتبه ی 5000 قرار داره و یه سایت در رتبه ی 6000. 
حالا شما اومدید از یه سایت که رتبه ی زیر 100 داره لینک خریدید. گوگل توجه می کنه که شما یه لینک گرفتید اما اون سایتی که تو رتبه ی 6000 هست از این سایت لینکی نداره. اینجا هم متوجه میشه که یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست. 
پس مواظب باشین
پاسخ
سلام بله دقیقاً ساخت بک لینک زیاد باعث پنالتی شدن میشه من برای برند اسنس زیاد بک لینک گرفتم و بدجوری به مشکل خوردم
پاسخ
ببینید بک لینک یکی از عواملی هست که در سئو موثره. باید توجه کنین که از چه جایی بک لینک میگیرین. توصیه میکنم نظر متخصصین این حوزه رو هم مطالعه کنین: https://javabkoo.com/question/5aeae242f23e194898ff8a86
پاسخ
دقیقا نمیشه گفت تعداد زیاد بک لینک موجب پنالتی میشه . اگر بک لینک گذاری شما طبیعی و با ی روال خاص باشه، اگه تعدادش هم زیاد باشه جریمه نمیشین.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان