بک لینک

شناسوندن دامنه جدید به گوگل
Sad 
سلام به همه دوستان من واقعا به کمک نیاز دارم رزبلاگ همه چیزش عالیه ولی یه مشکل کوچیک دار
من دامنه جدید خریدم و روی وبلاگم هم نصب کردم یک روز گذشته ولی وبلاگم با همون دامنه رز بلاگ توی گوگل سیو شده 
چطوری به گوگل بفهمونم که دامنه وبلاگم رو عوض کردم اگه کسی میدونه بگه واقعا احتیاج به کمک دارم
پاسخ
سلام 

باید از خدمات حرفه ای رزبلاگ امکان انتقال (ریدایرکت) آدرس های رزبلاگ به دامین اختصاصی رو خریداری کنید...

البته زمان میبره تا لینک ها از گوگل تغییر کنه ! 

وبلاگتون رو تو گوگل وبمستر تولز ثبت کردید ؟
پاسخ
(96-8-13، 05:54 عصر)ali_joon نوشته است: سلام 

باید از خدمات حرفه ای رزبلاگ امکان انتقال (ریدایرکت) آدرس های رزبلاگ به دامین اختصاصی رو خریداری کنید...

البته زمان میبره تا لینک ها از گوگل تغییر کنه ! 

وبلاگتون رو تو گوگل وبمستر تولز ثبت کردید ؟

بله توی وبمستر تولز خیلی وقته ثبت کردم از توی خدمات حرفه ای انتقال هم خریدم و توی گوگل هم سایتم رو که با www باز شه اوکی شده همه چی درسته فعلا منتظر هستم ببینم چی میشه 
چند روز طول میکشه ؟
پاسخ
با دامنه ی جدیدی که خریداری کرده اید در گوگل وبمستر فعالیت کنید، نقشه سایت را با دامنه جدید به گوگل معرفی کنید.
موفق باشید
 بابانوئل

♥ Webmasters World  ♥
پاسخ
(96-8-28، 01:05 عصر)icymaster نوشته است: بله توی وبمستر تولز خیلی وقته ثبت کردم از توی خدمات حرفه ای انتقال هم خریدم و توی گوگل هم سایتم رو که با www باز شه اوکی شده همه چی درسته فعلا منتظر هستم ببینم چی میشه 
چند روز طول میکشه ؟

زمانشو دقیقا نمیشه مشخص کرد ! 
میتونید تو گوگل وبمستر آدرس قدیمی رو به آدرس جدید Change of Address کنید تا ایندکس ها سریع تر به دامنه جدید تغیر پیدا کنن...

برای اینکار در گوگل وبمستر وارد آدرس قبلی سایتتون میشین
(البته اگه حذف نکرده باشین !)
از بالا کنار help گزینه ای با شکل (چرخ دنده) وجود داره...
گزینه Change of Address رو انتخاب میکنید...
از گزینه اول آدرس سایت جدید رو انتخاب میکنید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان