بک لینک

شرایط دریافت ویزای تجاری در روسیه
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
ما یک تیم توسعه دهنده وب در تبریز هستیم و برای ادامه کار میخواهیم به روسیه بریم. برای اینکه بتونیم تو روسیه این کارو ادامه بدیم باید ویزای تجاری بگیریم؟ و چطور و با کمک چه شرکتی یا کسانی میتونیم این کارو انجام بدیم؟
پاسخ
(99-9-8، 11:08 عصر)memich202 نوشته است: سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
ما یک تیم توسعه دهنده وب در تبریز هستیم و برای ادامه کار میخواهیم به روسیه بریم. برای اینکه بتونیم تو روسیه این کارو ادامه بدیم باید ویزای تجاری بگیریم؟ و چطور و با کمک چه شرکتی یا کسانی میتونیم این کارو انجام بدیم؟

سلام اگر شرکت دارین و میخاین مهاجرت کنین باید خیلی حواستون به این باشه که بحث مالیات در کشور مقصد حالا چه روسیه چه کشور های اروپایی به چه صورته 

چون اونجا مثل ایران نیست و خیلی خیلی به بحث مالیات شرکت های تجاری حساس هستند
پاسخ

میتونی از خدمات ویزای تجاری نادیا پرواز استفاده کنی من حدود دو سال پیش باهاشون کار کردم واقعا ازشون راضی بودم تیم خیلی خوب و قوی دارن
پاسخ
(99-9-10، 09:22 عصر)aminparsian78 نوشته است:

میتونی از خدمات ویزای تجاری نادیا پرواز استفاده کنی من حدود دو سال پیش باهاشون کار کردم واقعا ازشون راضی بودم تیم خیلی خوب و قوی دارن

باید ویزای کار در روسیه رو بگیری و برای این کار باید از همین سایتا مثل سایتی که دوست عزیز معرفی کردن نادیا پرواز کمک بگیری.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان