بک لینک

کسی میدونه شرایط تحصیل در روسیه چطور هست؟
سلام من میخوام برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی به روسیه برم ولی نمیدونم دقیقا شرایط چطور هستش. توی چندتا سایت مطالعه کردم که مطالبشون برای چندسال پیشه. دنبال کسی هستم که الان توی روسیه داره تحصیل میکنه. حالا واقعا گیر کردم نمیدونم از کجا و چطور باید اقدام کنم. لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط tanaz2008
(99-10-2، 11:51 عصر)memich202 نوشته است: سلام من میخوام برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی به روسیه برم ولی نمیدونم دقیقا شرایط چطور هستش. توی چندتا سایت مطالعه کردم که مطالبشون برای چندسال پیشه. دنبال کسی هستم که الان توی روسیه داره تحصیل میکنه. حالا واقعا گیر کردم نمیدونم از کجا و چطور باید اقدام کنم. لطفا راهنمایی کنید.

تحصیل در هر کشوری آسونه در صورتی که زبان قوی داشته باشید و از نظر مالی هم مشکلی نداشته باشید چون دوران کارشناسی فکر نکنم بتونید کار کنید به دلیل ایمکه سنتون کمه و این که رشته های تحصیلی هم فرق داره همکلاسی من مهاجرت کرد برای رشته ی روانشناسی اجتماعی گفتن فقط با زبان روسی ارائه میشه به همین خاطر رشته ی تحصیلی هم خیلی اهمیت داره.
پاسخ
Thumbs Up 
(99-10-2، 11:51 عصر)memich202 نوشته است: سلام من میخوام برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی به روسیه برم ولی نمیدونم دقیقا شرایط چطور هستش. توی چندتا سایت مطالعه کردم که مطالبشون برای چندسال پیشه. دنبال کسی هستم که الان توی روسیه داره تحصیل میکنه. حالا واقعا گیر کردم نمیدونم از کجا و چطور باید اقدام کنم. لطفا راهنمایی کنید.
سلام 
تو چه رشته ای میخواین ادامه تحصیل بدین؟؟؟؟
روسیه به دانشکده های قوی در حوزه های فیزیک،ریاضیات و علوم طبیعی مشهوره
هزینه تحصیل تو روسیه به صورت آزاد خیلی ارزون تر از کانادا و آمریکای 
هزینه تحصیل هم نسبت به رشته تحصیلی متفاوته و همچنین زبان روسی هم باید یاد بگیری و مدرکشو ارائه بدی
گفتم همین یه ذره اطلاعاتی که دارمو در اختیارت بزارم شاید به دردت بخوره...بدرود
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان