بک لینک

نظرسنجی: افراد برای شرکت در صندلی داغ بر چه اساسی انتخاب شوند؟
این نظرسنجی بسته شده است.
به طور تصادفی
17.86%
5 17.86%
به انتخاب مدیران
17.86%
5 17.86%
بر اساس نظر سنجی از کاربران
39.29%
11 39.29%
هیچ کدام از روش های فوق - نظر و ایده ی بهتری دارم(در تاپیک ذکر کنید)
25.00%
7 25.00%
در کل 28 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
به نظر شما چگونه افراد را برای صندلی داغ انتخاب کنیم؟
به نظر من خوبه مثل همین تاپیک یه نظر سنجی برگزار بشه و بر اساس تعداد رای های افراد ، اونها رو توی اولویت برای صندلی داغ قرار داده بشن
افراد نظرسنجی هم افراد فعال انجمن باشن ( هر ماه تعداد معینی افراد مثلاً 5 نفر به مدت 1 هفته که هر ماه این نظر سنجی برگذار بشه )
 سپاس شده توسط Archangal
دوستان به نظر بنده این طرح باید دیر به دیر انجام شود.به 2دلیل:
1-تا از جذابیت لازم برخوردار باشد.
2-اگر همین روال ادامه داشته باشد,(1 هفته)تا آخر تابستان دیگر کسی باقی نمی ماند.
 سپاس شده توسط DV7 ، WorldTheme ، Archangal
با نظر آقای mohamad1موافقم من میگم هر 2 هفته 1 نفر
ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ایرانی...بزودی
 سپاس شده توسط mohammad1 ، Archangal
من هم موافقم .
این انجمن ، کاربر زیاد داره ولی کاربر فعال نسبت به تعداد اعضا ، خیلی کم داره .
پس دیر به دیر انجام بشه بهتره .
 سپاس شده توسط Archangal
چرا دقت نمی کنید !! من اینو بطور مثال گفتم !! بر اساس تعداد باید یه برنامه ریزی معین بشه ممکنه اگه 2 هفته باشه خیلی از کاربرا جا بمونن و ناراحت بشن و همچنین اگه مدیران بخوان انتخاب کنن ممکنه بعضی از کاربران بدلیل انتخاب اونها ناراحت بشن !! پس نظر خود کاربران مهمترین چیزه
 سپاس شده توسط alikhani98 ، Archangal
به نظر من که هر نفر، نفر بعد از خودش رو انتخاب کنه مثل خیلی از انجمن های دیگه
 سپاس شده توسط رهنمافرد ، Archangal
(91-4-5، 09:49 عصر)omidniazi نوشته است: به نظر من که هر نفر، نفر بعد از خودش رو انتخاب کنه مثل خیلی از انجمن های دیگه
باعث بی نظمی انجمن میشود.همچنین عادلانه هم نیست
 سپاس شده توسط atanaghedifar ، Archangal
نه دوست عزیز واسه چی باید باعث بی نظمی بشه؟؟ توی خیلی از انجمن های دیگه همین روال داره استفاده میشه

تازشم شما جوری میگید ناعادلانست که انگار مثلا صندلی داغ یک امتیاز خیلی ویژه هست که اگر گیر کسی نیاد ناعدالتیه

بعدش هم تمام که نمیشه بالاخره به همه میرسه
 سپاس شده توسط alaedin ، پويابهروش ، Archangal
omidniaziشمادرست می گیدولی هرکس ازدیدمتفاوتی به قضیه نگاه میکنه!!
وممکنه این وسط پارتی بازی هم پیش بیاد،ولی آخرهم برای انتخاب شدن برای صندلی داغ میشه این راگفت:
دیروزودداره ولی سوخت ....نداره!!
 سپاس شده توسط omidniazi ، Archangal
صادق جان حرف شما متین.اما اگه این طرح رو با کمی اصلاح اجرا کنیم خیلی توپه ها!!!!
پس از پایان نوبت یک نفر،فرد بعدی رو معرفی کنه و ناظمان و و مدیران بررسی کنن که اون فرد برای این دوره خوبه یا برای دوره بعدی و دوره های دیگه.اگه خوب بود از خود فرد هم پرسیده شه و اگه گفت آره بشه سوژه هفته.
اگر مدیران و یا خود فرد مخالفت کردن،فردی که تازه نوبتش تموم شده موظفه که فرضا حداکثر تا یه روز فرد دیگه رو معرفی کنه.
دقیقا مثل دستگاه سیاسی ایران.
در اینی که من گفتم هم شورای نگهبان حضور داره،هم نامزد انتخاباتی و نظراون برای شرکت در انتخابات.شاید بتونیم مردم رو هم اضافه کنیم.یعنی اگه تمام شرایط بالا مثبت بود،یه نظرسنجی چند ساعته راه بندازیم.
یعنی برای انتخاب هر نفر دو روز وقت لازم داشته باشه.اینطور هم صندلی داغ بیشتر تداوم پیدا میکنه هم اصولی تر میشه.
 سپاس شده توسط alikhani98 ، DV7 ، Miss Azad ، Archangal
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان