بک لینک

موضوع بسته شده است 
تشکر از مدیریت
سلام همگی . این تاپیک رو زدم تا تشکر بکنیم از مدیر عزیز این انجمن که در کمتر از 2 روز پس از زده شدن تاپیک (کیفیت انجمن) این انجمن هم قسمت بندی شد و هم قانون گذاری شد ! البته هرچند که در تاپیک مخصوص قوانین فعلا مطلبی دیده نمیشود اما این اقدام جزء بزرگترین و بهترین اقدام های این انجمن بود ! اما متاسفانه در راس کار 2 مشکل رو من مشاهده کردم !

1_ یکی اینکه ما نمیتونیم در قسمت پاسخ گویی به سوالات وبلاگنویسان مطلبی ارسال کنیم .

2_ و دوم اینکه تنها سرویس های وبلاگ نویسی فقط به این ها ختم نمی شود بلکه ما سرویس هایی نظیر ماه بلاگ / ایران بلاگ و .... داریم . البته مشخص است که اگر هم بخواهید تمام سرویس های وبلاگ دهی را درج کنید انجمن شلوغ میشود پس به همین منظور علاوه بر سرویس های درج شده فعلی ، یک بخش با عنوان : << سایر سایت های سرویس دهنده << ایجاد کنید.

باز هم ممنون از اینکه به نظرات و پیشنهادات کاربران گوش میدهید وو برای آنها ارزش قائل هستیدHeart
بعد از مدتی که از تاریخ راه اندازی این انجمن میگذشت متاسفانه مشغولیتهای زیادی که برای من بوجود اومده بود مانع میشد تا انجمن رو توسعه بدم. البته از مدتها قبل من تصمیم به این کار داشتم و کاربران دیگه ای که الان به دوستان خوب من تبدیل شدن هم این موارد رو به من گوشزد کرده بودن که انجمن باید شلوغ تر بشه. و حتی خیلی هاشون منتظر این اتفاق بودن تا خودشون تبلیغات برای شناسوندن این انجمن به تمام وبلاگ نویسان ایرانی رو شروع کنن.
کاربران هر سایت سرمایه ی اصلی اون سایت هستن و در سایت وبلاگ نویسان هم همیشه کسانی پیدا شدن که من با اینکه خودشون ممکنه ندونن اما دوستشون دارم و همیشه دلگرمی من برای قوی تر کردن سایت حداقل از لحاظ فنی و تامین مالی منابع سایت بودن.
به هر حال امیدوارم که تغییراتی که به مرور در حال انجامش توی سراسر سایت (و نه فقط انجمن) هستم بتونه رضایت بیشتر کاربران رو تامین کنه
در ضمن بر خودم لازم می دونم که از دوستان عزیزی که همیشه به بنده در پاسخ گویی به سوالات کاربران کمک کردن تشکر کنم از دوستانی مثل شما (NAME)، آقا کیوان، کاربر98، دانشجوی پیام نور،prince و عزیزان دیگه ای که بیشترین دغدغه شون برای فعالیت در این انجمن کمک و راهنمایی وبلاگنویسان دیگه ست.
مشکلاتی که در بالا بهش اشاره کردین:
1- این مشکل به دلیل اعمال تغییر در تنظیمات انجمن بود که بطور ناخواسته اتفاق افتاد و در حال حاضر برطرف شده
2- درسته هنوز بعضی سرویسهای دیگه هستند که می تونن انجمن جداگانه در این بخش داشته باشن و در نهایت یک انجمن هم با عنوان "سایر" ایجاد میشه که تمام سرویسهای باقیمونده رو تحت پوشش قرار بده
مباركه محــــــــمــــد جون

ايشالله كه موفق باشي

گروه بندي كردي جالب شده
روزهای آخر سربازی چه کُند میگذره،کاش همهء زندگی اینطور بود!
من هم اقا محمد تشکر می کنم.
(90-4-2، 12:05 صبح)admin نوشته است: بعد از مدتی که از تاریخ راه اندازی این انجمن میگذشت متاسفانه مشغولیتهای زیادی که برای من بوجود اومده بود مانع میشد تا انجمن رو توسعه بدم. البته از مدتها قبل من تصمیم به این کار داشتم و کاربران دیگه ای که الان به دوستان خوب من تبدیل شدن هم این موارد رو به من گوشزد کرده بودن که انجمن باید شلوغ تر بشه. و حتی خیلی هاشون منتظر این اتفاق بودن تا خودشون تبلیغات برای شناسوندن این انجمن به تمام وبلاگ نویسان ایرانی رو شروع کنن.
کاربران هر سایت سرمایه ی اصلی اون سایت هستن و در سایت وبلاگ نویسان هم همیشه کسانی پیدا شدن که من با اینکه خودشون ممکنه ندونن اما دوستشون دارم و همیشه دلگرمی من برای قوی تر کردن سایت حداقل از لحاظ فنی و تامین مالی منابع سایت بودن.
به هر حال امیدوارم که تغییراتی که به مرور در حال انجامش توی سراسر سایت (و نه فقط انجمن) هستم بتونه رضایت بیشتر کاربران رو تامین کنه
در ضمن بر خودم لازم می دونم که از دوستان عزیزی که همیشه به بنده در پاسخ گویی به سوالات کاربران کمک کردن تشکر کنم از دوستانی مثل شما (NAME)، آقا کیوان، کاربر98، دانشجوی پیام نور،prince و عزیزان دیگه ای که بیشترین دغدغه شون برای فعالیت در این انجمن کمک و راهنمایی وبلاگنویسان دیگه ست.
مشکلاتی که در بالا بهش اشاره کردین:
1- این مشکل به دلیل اعمال تغییر در تنظیمات انجمن بود که بطور ناخواسته اتفاق افتاد و در حال حاضر برطرف شده
2- درسته هنوز بعضی سرویسهای دیگه هستند که می تونن انجمن جداگانه در این بخش داشته باشن و در نهایت یک انجمن هم با عنوان "سایر" ایجاد میشه که تمام سرویسهای باقیمونده رو تحت پوشش قرار بده

خیلی از کارتون خوشم اومد و اینکه نظرات مخاطبان اهمیت میدن بسیار خوبه
امیدوارم موفق و سربلند باشیدAngel
بالاتر از دست علی دست نیست
گر زیر دستی بگـــــو یا علــــــــی
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان