بک لینک

موضوع بسته شده است 
«10» صندلی داغ با حضور mohammad hosein (يا Pichakmag)
با سلام
این تاپیک در روز شنبه 23 دی 1391 ایجاد شده است و به مدت 2 هفته کاربران می توانند سوالات خودشان با توجه به قوانین را از کاربر pichakmag بپرسند.

با تشکر
 سپاس شده توسط رهنمافرد ، mmsh ، ahmad-ahmad ، mohammad hosein ، پويابهروش ، MohamadGh ، DV7 ، y235 ، erfan.iceboy ، -Saeed- ، mahdi12 ، mohammad1 ، Bahamin ، Makaveli
خود را به طور کلی معرفی کنید.
 سپاس شده توسط mmsh ، jki ، پويابهروش ، mohammad hosein
(91-10-23، 04:45 عصر)رهنمافرد نوشته است: خود را به طور کلی معرفی کنید.

وبلاگنویسی رو یه 10 /11 ماهی میشه شروع کردم!در حال آموختن autorun ، فلش پلیر ، فتوشاپ و کلا این چیزا هستم.
 سپاس شده توسط پويابهروش ، alaedin ، mmsh ، erfan.iceboy ، mahdi12 ، Bahamin
*عنوان تاپيك تغيير داده شد.

هدرفت از ساخت سايت پيچك مگ چي بود؟
كي راه اندازي كردي؟
چه نوع مطالبي درش ارسال ميكني؟
يه غير از اون چندتا وبلاگ يا سايت ديگه همراه با اسم و توضيحات داري؟
اولين وبلاگ يا سايتت؟
اسمش؟توضيحات؟
چندتا وبلاگ رو تا بحال داشتي؟يا سايت؟
چه زبان هاي برنامه نويسي رو بلدي؟
 سپاس شده توسط mohammad hosein
[quote='پويابهروش' pid='62767' dateline='1357997590']
*عنوان تاپيك تغيير داده شد.

کلا دوست دارم مجله ، یا یه سایت خبری و ... داشته بام.اگه از اول وبلاگنویسی ام نگاه کنیم ، همه ی وبلاگم ( که یه 30 تایی میشه تو سرویس های مختلفBig Grin) مجله ی اینترنتی بودندBig Grin .

كي راه اندازي كردي؟
اگه بخوام دقیقا بگم از 1 شهریور 91 آزمایشی شروع کردم اما از 21 مهرم ماه 1391 به وردپرس روی آوردم و مسیر زندگی ام تو وب رو تغییر دادBig Grin البته اگه دیگه خیلی خیلی دقیق می خواید باید برید اینجا : http://pichakmag.ir/about/ef/

چه نوع مطالبي درش ارسال ميكني؟
همه نوع مطلب ولی بیشتر در مورد اینترنت هستند و مذهبی و سرگرمی

يه غير از اون چندتا وبلاگ يا سايت ديگه همراه با اسم و توضيحات داري؟
خیلی زیادندBig Grin یه 30 40 تایی می شن.ولی چند تا بگم :
parsian.niloblog.com
fard.sabablog.com
mihan.sabablog.com
البته فقط اولیه مطلب داره :دی

اولين وبلاگ يا سايتت؟ mahab3@yahoo.com

اسمش؟توضيحات؟
مجله ی اینترنتی محاب ( برگرفته از اسم خودم بودBig GrinCool )

چندتا وبلاگ رو تا بحال داشتي؟يا سايت؟
مثل همه ی وبلاگنویسان تو بلاگفا ساختم.البته اول این بود( mahab1.blogfa.com) که چون ناشی بودم نتونستم عنوانشو عوض کنم نوشته بودم محب ! یه وبلاگ دیگه زدم با آدرس mahab2.blogfa.com اینم خراب شد یدونه دیگه زدم با عنوان mahab3.blogfa.com که تازه فهمدم چجوری میشه ویرایش کرد عنوان رو !
البته به لطف بلاگفا مسدود شد( هیی نداشت خدایی مجله بودBig Grin)

چه زبان هاي برنامه نويسي رو بلدي؟
راستش رو بخوای الان خیلی کم بلدم.داشتم html یاد می گیرفتم که اومدم وردپرس . بعد از اون اینقدر با وردپرس ور رفتم و مغزم مخدوش به اون شد که دیگه پی html نرفتم.الان هم دارم css یکم یاد می گیرم و در آینده می خوام php یاد بگیرم.به نظر من اصلش همین php هست!

یکی از اهداف بر پایه ی این حدیث بود:
امام علی (ع) می فرمایند : هر کس سخن حکیمانه ای بشنود و آن را نقل یا بدان عمل کند از یکسال عبادت بهتر است.
 سپاس شده توسط mmsh ، erfan.iceboy ، پويابهروش ، fahimea
چرا با نام Pichakmag پاسخ نمیدید به سوالات؟
 سپاس شده توسط mohammad hosein ، mmsh
(91-10-23، 06:29 عصر)ahmad-ahmad نوشته است: چرا با نام Pichakmag پاسخ نمیدید به سوالات؟
من خودشم!Big Grin یه مدتی هست که از آقای واحدیان خواهش کردم نام کاربری ام رو عوض کنهCool
 سپاس شده توسط ahmad-ahmad ، رهنمافرد ، mmsh ، پويابهروش ، Makaveli
ولی مجله اینترنتی و سایت خبری کار خیلی سختیه که آدم بتونه به نحو احسن از پسش بر بیاد، همچنین آدم باید انشاء خوبی داشته باشه Smile ، چقدر به موفقیت خودت امیدواری ؟
سلام محمد جان
قالبت رو به تنهایی نوشتی؟
اصلا خودت نوشتی یا ویرایشش کردی؟
از کی به این فکر افتادی ک با مدیر سایت ها مصاحبه کنی؟
چرا فقط 2 بار مصاحبه انجام دادی و دیگه ادامش ندادی؟
و در پایان نظرت رو درباره تک دختر بگو
(91-10-23، 06:38 عصر)ahmad-ahmad نوشته است: ولی مجله اینترنتی و سایت خبری کار خیلی سختیه که آدم بتونه به نحو احسن از پسش بر بیاد، همچنین آدم باید انشاء خوبی داشته باشه Smile ، چقدر به موفقیت خودت امیدواری ؟

شکر خدا فکر می کنم انشا خوبی دارم.البته ناگفته نمایند خیل عظیمی از نوشته هام از دایره المعارف ها و کت های کتابخانه هاست!Big Grin

چقدر به موفقیت خودت امیدواری ؟

راستش اول که به وب اومدم مجله ی اینترنتی نداشتم!چند روز اول وبلاگنویسی اسم سایتم مجله ی آموزشی فرهنگی بود.بعد چند روز فهمیدم که مجله ی اینترنت بهتره( بدون اینکه سایت هایی مثل برترین ها رو بشناسم-اصلا فکر می کنم اولین مجله ی اینترنتی تو ایرانم!- بعدش که مجله های دیگه رو دیدم ؛ فهمیدم کارم خیلی سخته ولی آینده دارهBig Grin امدوار هستم ولی نمی دونم بعضی ها با من چه پدر کشتگی ای دارند هی وبلاگ درست می کنند با نام ( مجله ی اینترنتی پیچ
) بعد هی مطلب کپی می کنند.گوگل نامرد هم که خوابه ... گاهی وبلاگ های اون ها را میاره به جای وب من!Big Grin

ببخشید منظورم پیچک بود

(91-10-23، 06:45 عصر)ali-milani نوشته است: سلام محمد جان
سلام علی جانBlush

قالبت رو به تنهایی نوشتی؟
خودم ننوشتم.یه پوشته ی عالی که عاشقش بودم پیدا کردم که منابع رو می خورد( اصلا عین خوره می افتاد به جون منابعBig Grin) مجبور شدم برگردم به همین قالب قبلی ام.

اصلا خودت نوشتی یا ویرایشش کردی؟
بله.ویرایشش کردم.سئوش خیلی کم بود روسوندم به 100. البته با chkme . کلا خیلی روش ویرایش کردم.گاهی چوبش رو هم خوردمBig Grin

از کی به این فکر افتادی ک با مدیر سایت ها مصاحبه کنی؟
یه مدتی هست.از اولای محرم.تا الان با آقا رهنما فرد ،

چرا فقط 2 بار مصاحبه انجام دادی و دیگه ادامش ندادی؟
تا الان با آقا رهنما فرد ، رضا رنجبر مصاحبه کردم.به قول سیاسیون دارم رایزنی می کنمBig Grin با مدیر شرکت خاور سیسم کیش ( همون شبکه یه تبلیغات anetwork ) و با یکی از مدیران مای بی بی رایزنی می کنم.

و در پایان نظرت رو درباره تک دختر بگو
سایت جالبیه . اعضا 20 هستند ولی چند تا ایراد داره از نظر من : پوسته خیلی تیره است+ انجمن های تفریحی فوق العاده زیاد هستند.
اما الکساش که خیلی خوب پیشرفت کرده.
 سپاس شده توسط ahmad-ahmad ، ali-milani ، mmsh ، killer ، fahimea
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان