بک لینک

موضوع بسته شده است 
پیشنهاد - قرار دادن ادیتور قبلی برای انجمن
سلام و خسته نباشید به همه کاربران و مدیران انجمن وبلاگنویسان

بنده چند وقتی است که می خوهم این موضوع را مطرح کنم اما به دلایلی صبر کردم و گفتم شاید درست شود!!

اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و بنده ناچار به ایجاد تاپیک جدید شدم....

متاسفانه از وقتی که ادیتور جدید ( SCEditor ) در انجمن نصب شده است ، سرعت لود آن به شدت کاهش یافته است!!!!

برخی اوقات کد ها را دو برابر می کند، دکمه ها به درستی کار نمی کنند ، به طور خودکار تگ <Br> اضافه می کند و ...

اما بعد از مدتی مشکل حل می شود....!!!!...به نظر من همان ادیتور پیشفرض ما بی بی بسیار بهتر است!!

زیرا تقریبا بیش از نصف کاربران انجمن با ادیتور قبلی آشنایی دارند و همچنین آموزش هایی مانند گذاشتن کد در کدکذار و ... در انجمن نیز ، طبق ادیتور قبلی صورت گرفته است....

الان هنوز که دارم این متن را می نویسم ، لود نشده است!! Smile

لطفا مدیریت ، همان ادیتور قبلی را برای انجمن قرار دهند....به نظر من کار با آن آسان تر است.

در صورتی که کاربران با بنده موافق هستند ، در همین جا مطرح کنند!! Sleepy
 سپاس شده توسط MohamadGh ، mahdi12 ، y235 ، Mehran-vegas ، Fesghel ، Pouriya Sadeghi ، مائده
سلام
ممنون از آرش جان
راستش این مشکل منو هم خیلی اذیت میکنه...
تازه مشکلاتی هم توی پیام خصوصی هم بعضی وقتا پیش میاد که اصلا هیچ چیزی فرستاده نمیشه...
من هم پیشنهاد میکنم از ادیتور قبلی استفاده بشه.
 سپاس شده توسط mahdi12 ، y235 ، Fesghel ، مائده
من هم با گذاشتن ادیتور قبلی موافقم.گاهی اوقات دچار مشکل میشه و مینویسه:"متن از قلم افتاده هست"

البته میشه دورش زد! 

البته این ادیتور برای من خیلی سریع لود میشه و ادیتور قبلی دیر لود میشد! Smile

ولی پیشنهاد من استفاده از ادیتور قبلی هست...
سر بی گناه را غم دار نیست...

سپاس شده توسط MohamadGh ، ArashEbrahimi ، y235 ، Fesghel ، mahdi12 ، مائده
من مشکلی ندارم .
 سپاس شده توسط MohamadGh ، Fesghel ، mahdi12 ، y235 ، ArashEbrahimi ، مائده ، mohammad hosein
این ادیتور همونطور که سایر دوستان گفتند برای بنده هم دیر لود می شود ولی ادیتور قبلی دیرتر لود می شد!!!!!!
 سپاس شده توسط ArashEbrahimi ، MohamadGh ، Fesghel ، mahdi12 ، مائده
بخ اطر همین من تو این پست نتونستم کد رو تو کدگذار بزارم http://blogers.ir/forum/showthread.php?tid=7401
 سپاس شده توسط ArashEbrahimi ، MohamadGh ، Fesghel ، y235 ، مائده
آره عوض شه بهتره ، من خصوصا تو پ.خ خیلی باهاش درگیرم
فکر کنم دوباره برگشتم . . . .
<> عاشـقــم ، عـاشـق اون بـالـاســری . . .</>
 سپاس شده توسط mahdi12 ، MohamadGh ، Mehran-vegas ، y235 ، ArashEbrahimi ، مائده
من باهاش مشكلي ندارم. 

دوستان اديتور قبلي هم خيلي اوقات لود نمي شد!
 سپاس شده توسط MohamadGh ، مائده ، y235 ، mohammad hosein
خب نه ادیتور قبلی نه این جدیده یکی دیگه .. بذارین 65
 سپاس شده توسط ArashEbrahimi ، MohamadGh
دوستان البته بنده در امید توجه بیشتر از سوی شما شدم.
این ادیتور فعلی هیچ مشکلی نه در لود و نه در چیزهای دیگه نداره.
بلکه یه مشکلی داره که وبلاگ بنده یعنی 7دیزاین هم باهاش مواجه هست و باعث میشه که اکثر قسمت هاش لود نشه.
اون مشکل بزرگ هم دکمه گوگل پلاسه که در آخر صفحست.حتی اگر در آخرین قسمت صفحه هم کد رو قرار بدید ، باعث میشه که اسکریپت های صفحه تا لود شدن اون لود نشن حتی اگر اولویت هم با اون نباشه.
وقتی که اون ابزار گوگل پلاس رو توی 7دیزاین میذاشتم ، اسکریپت های جی کوئری اجرا نمیشد واسه همین منو ها بالا نمی اومدن و... .
و از اونجایی هم که این ادیتور ها از جاوا اسکریپت هستند ، اولویت خودشون رو حتی اگر رعایت شده باشه به دلیل اون ابزار که در پایین ترین نقطه صفحه وجود داره از دست میده.همینطور اینکه اگر در برخی صفحات این ابزار وجود نداره ، اینبار اسکریپت گوگل آنلایکتز مشکل سازه.
به این توجه کنید:

میبینید که مرورگر در انتظار لود شدن گوگل آنالیکتز هست واسه همین هنوز ادیتور فعال نشده.
خلاصه خواستم بگم که ادیتور مشکلی نداره.
تاپیک رو نمیبندم تا نظراتتون رو بگید Smile
 سپاس شده توسط MohamadGh ، mahdi12 ، ArashEbrahimi ، y235 ، mohammad hosein
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان