بک لینک

موضوع بسته شده است 
آغاز به کار
با تشکر از مدیریت گرامی جهت ایجاد این تالار برای آموزش زبان برنامه نویسی HTML ، مفتخرم که به عنوان اولین نفر اولین پست رو در این تالار ارسال کنم.
زین پس کاربرانی که برای شرکت در قرار دادن آموزش های این تالار اعلام آمادگی کرده بودند ، قبل از آماده سازی و ایجاد جلسات آموزش ، با سرگروه تیم آموزش یعنی آقای آرش ابراهیمی هماهنگ کنند تا این جلسات آموزشی در هماهنگی کامل ایجاد بشن.
با تشکر از کاربران و آموزش دهندگان.
 سپاس شده توسط علیرضا رحیمی ، ArashEbrahimi ، ipry ، Pouriya Sadeghi ، mmsh ، ney ، رهنمافرد ، alaedin ، محمدرضا سلیمی ، mohammad hosein ، siyanor ، Miss Azad ، WorldTheme ، y235 ، ShahinSorkh ، mahdi12 ، mostafam27 ، dv6 ، shakiba.n ، Bahamin ، AmirRezaei ، Makaveli ، Farshad0732 ، montenegro ، SOLEYMAN ، mortezaal ، پویا ناجی ، یزدان
اميدوارم آموزش هاي خوب و مفيدي از داوطلبان ببينيم.
 سپاس شده توسط محمدرضا سلیمی ، mmsh ، پويابهروش ، mahdi12 ، mostafam27 ، Miss Azad ، dv6 ، Bahamin ، Makaveli ، Farshad0732 ، پویا ناجی
دوستان داوطلب توجه کنید:

:: تمامی آموزش ها باید توسط آقای ArashEbrahimi در این تالار قرار گیرند در غیر این صورت بی نظمی پیش می آید.

با تشکر.
 سپاس شده توسط ArashEbrahimi ، mmsh ، Miss Azad ، ipry ، Bahamin ، AmirRezaei ، Makaveli ، Farshad0732 ، mortezaal
سلام
اگه دوست داشتید، میتونید روی من حساب کنید! html‏ را ساده و گام به گام توضیح خواهم داد!
اگه خواستید پ؛خ دهید
درود

ميتونم توي اموزش به ارش عزيز كمك كنم.
با سلام
من هم برای کمک به آقا آرش آماده ام
You're Just A Little Infant

سپاس شده توسط ArashEbrahimi ، dv6 ، Farshad0732
عذر می خوام ار اسپم ولی لازم دیدم بگم مگه قرار نیست پیام خصوصی بدید !! یکمی مراعات کنید!!
(اگر اسپم بود افتخار می کنم که حذفش کنید!!)

آخه تو تاپیک قبلی این طور بود!! که به اقای ابراهیمی پ خ بدن!!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط mmsh ، پويابهروش ، y235 ، ipry ، shakiba.n ، Farshad0732
والا من پ.خ دادم ولی جوابی از ایشون نشنیدم...
You're Just A Little Infant

سپاس شده توسط dv6 ، Farshad0732
خب صبور باشید همون طور که مشاهده می کنید تعداد داوطلبان زیاد است بنابراین تصمیم گیری کمی زمان بر خواهد بود!!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط ArashEbrahimi ، ipry ، mmsh ، shakiba.n ، Farshad0732
سلام
این آموزش از چه تاریخی شروع خواهد شد؟
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان