بک لینک

موضوع بسته شده است 
قسمت اول آموزش های طراحی بنر از مقدماتی تا پیشرفته
Video 
سلام دوستان ببخشید بابت تاخیری که داشتم آخه 1 هفته مریض بودم تازه کمی خوب شدم بگذریم . قسمت اول آموزش رو آماده کردم این قسمت فقط پایه و اساس کار و این که قسمت انیمیشن در فتوشاپ چیه ، فریم بندی ها تمام نکات ریز کار که خیلی از حرفه ای ها موقع کار با مشکلاتی مواجه میشن که چارش همین نکات ریزه و بقیش که نگم و بهتره تو فیلم ببینید دوستان اگر استقبال کنند آموزش های بعدی رو با انرژی بیشتری قرار میدم تا به سطح کاملاٌ حرفه ای برسونمش + بعد از اتمام آموزش های طراحی هدر ، لوگو ، برچسب و کلیه کار های گرافیکی با فتوشاپ رو قرار بدم این آموزش رو در حدی تهیه کردم که کسی که اصلاٌ نمیدونه انیمیشن تو فتوشاپ چیه یاد بگیریه و کسی هم که حرفه ای هست خیلی نکات جالب رو یاد بگیره امیدوارم خوشتون بیاد .

دانلود
حجم : 10 مگابایت
 سپاس شده توسط بچه فضول ، پويابهروش ، Hack!ng ، Mohammadinia ، SOLEYMAN ، MohamadGh ، mmsh ، همه در هم ، علیرضا رحیمی ، ShahinSorkh ، mahdi12 ، alaedin ، y235 ، fahimea ، Abbasr7 ، farshad ، امیر حسین75 ، titi ، Ali Agha ، محمدرضا سلیمی ، ali.ali ، اصغر امینی ، Bahamin ، ali13 ، SHAH ، Pc-island ، MR.MOHAMMAD ، ariaboromand ، مهدی مرتضوی ، ArashDma ، 1377 ، iceemo ، zAhRa TaB ، maxmusic ، evil1378 ، damaskrose ، Mr.Navid ، hamin1005 ، jangvazan ، وبلاگ نویس ارزشی ، amir19 ، Sina7798a ، Safir ، isu-graphic ، pesaryadokhtar ، mojtaba79
دوستان لطفاٌ تو این تاپیک نظرتون رو درباره آموزش بگید
من که خوشم اومد فقط دوتا پیشنهاد دارم اول اینکه اگه میشه با یه فرمت دیگه غیر از mp4 درستش کنید که فکر کنم با این کار حجم فایل کمتر بشه و برای دانلود راحت تر هستیم (البته ما منتظر اون قسمت های حرفه ای هستیم چون اینها همون جور که خودتون فرمایش دادید مقدمات بودش)
و دوم اینکه موفق باشید
 سپاس شده توسط mboy2050
من دیدم جالب بود نکات خوبی داشت و خیلی بدرد بخور بود

منتظر اموزش بعدی هستیم

بدرود
 سپاس شده توسط mboy2050 ، mahdi12
(91-12-25، 02:04 عصر)بچه فضول نوشته است: من که خوشم اومد فقط دوتا پیشنهاد دارم اول اینکه اگه میشه با یه فرمت دیگه غیر از mp4 درستش کنید که فکر کنم با این کار حجم فایل کمتر بشه و برای دانلود راحت تر هستیم (البته ما منتظر اون قسمت های حرفه ای هستیم چون اینها همون جور که خودتون فرمایش دادید مقدمات بودش)
و دوم اینکه موفق باشید
سلام خیلی ممنون از پیشنهادتون اما فرمت mp4 کمترین حجم رو داره با کیفیت متوسط یعنی بهترین گزینه است
 سپاس شده توسط بچه فضول ، mmsh
آموزش های حرفه ای هم بذارید. دستتون درد نکنه بابت آموزش ها.
 سپاس شده توسط mboy2050 ، mahdi12 ، mehrdadkey2
(91-12-25، 02:47 عصر)robo-saz نوشته است: آموزش های حرفه ای هم بذارید. دستتون درد نکنه بابت آموزش ها.
آموزش ها از مقدماتیه تا پیشرفته داخل همین آموزش اول نکاتی هست که 99 درصد حرفه ای ها بلد نیستن
موفق باشید.
 سپاس شده توسط mmsh
ممنون عالیه منتظر قسمت بعدی هستیم داداش موفق باشی
" لبخند بزن... فردا روز بدتريه "
 سپاس شده توسط mboy2050
ممنون دوست عزیز خیلی خوب بود ، موفق و موید باشید منتظر قسمت های بعدی هستیم
 سپاس شده توسط mboy2050
ممنون . از زحمت تون منتظر آموزش های بعدی .. 26
ترجمه رایگان قالب وبلاگ compfa.ir/forum
 سپاس شده توسط mahdi12 ، mboy2050 ، alaedin ، Abbasr7 ، jangvazan
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن: