بک لینک

نظرسنجی: نظر شما درباره آموزش اول و دوم چیست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالی
76.19%
32 76.19%
خوب
9.52%
4 9.52%
متوسط
14.29%
6 14.29%
در کل 42 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
قسمت دوم آموزش های طراحی بنر از مقدماتی تا پیشرفته
[تصویر:  i5332_.png]
سلام دوستان بعد از استقبال کم نظیری که از قسمت اول آموزش شد امروز براتون قسمت دوم آموزش رو آماده کردم تو آموزش اول مقدمات و قسمت انیمیشن فتوشاپ + نکات ریز و درشت کار رو آموزش دادم و تو آموزش دوم بیشتر آموزش طراحی یه بکگراند حرفه ای + یه سری افکت و حرکت و طراحی استایل و . . . بقیش رو دیگه بهتره آموزش رو ببینید دوستان اگر استقبال همین جوری ادامه داشته باشه آموزش ها رو زودتر و بهتر قرار می دم منتظر نظرات و حمایت شما داخل همین تاپیک هستم

قسمت اول آموزش های طراحی بنر از مقدماتی تا پیشرفته

دانلود با حجم 15 مگابایت

لینک کمکی

بنر هایی رو که با استفاده از آموزش ها ساختید داخل تاپیک زیر بزارید تا اشکالاتشون رو بهتون بگم
http://blogers.ir/forum/showthread.php?tid=8508
 سپاس شده توسط mmsh ، ney ، پويابهروش ، alaedin ، همه در هم ، محمدرضا سلیمی ، ipry ، y235 ، Abbasr7 ، farshad ، ahmad-ahmad ، alikhani98 ، امیر حسین75 ، M.Wilson ، MohamadGh ، Ali Agha ، ShahinSorkh ، علیرضا رحیمی ، mahdi12 ، Mohammadinia ، ali.ali ، اصغر امینی ، ali13 ، MOHamMaD.Sh ، Bahamin ، Pc-island ، Farshad0732 ، samankhosravi ، mr.mohsen ، 4mirali ، kia12 ، sharvin ، alireza zamani ، E.irannezhad ، vahid.cloner ، evil1378 ، hamin1005 ، echelon ، farnam2011 ، amir19 ، Sina7798a ، Safir ، mojtaba79
لطفا به جای اون آپلود سنتر همینجا ضمیمه کن راحت شیم از بس چند ثانیه صبر کردیم!
 سپاس شده توسط mmsh ، mboy2050 ، محمدرضا سلیمی ، Ali Agha ، alaedin ، farshad ، M.Wilson ، mahdi12 ، Bahamin ، Farshad0732 ، HMD
(92-1-2، 11:31 عصر)پويابهروش نوشته است: لطفا به جای اون آپلود سنتر همینجا ضمیمه کن راحت شیم از بس چند ثانیه صبر کردیم!
به خاطر توضیحات فایل و تعداد دانلود که نشون میده توی اون جا آپ می کنم  الان ضمیمه هم می کنم همچین زیاد نیست ها 10 ثانیه 4

ضمیمه نمی کنه میگه نوع فایلی که انتخاب کردید مجاز نمی باشد
 سپاس شده توسط mmsh ، ipry ، Abbasr7 ، alaedin ، farshad ، mahdi12 ، Farshad0732
لطفا از این جا به بعد تنها سوالات خودتون رو از بپرسید . اسپم ممنوع 100
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط mmsh ، mboy2050 ، mahdi12
(92-1-2، 10:35 عصر)mboy2050 نوشته است:
[تصویر:  i5332_.png]
سلام دوستان بعد از استقبال کم نظیری که از قسمت اول آموزش شد امروز براتون قسمت دوم آموزش رو آماده کردم تو آموزش اول مقدمات و قسمت انیمیشن فتوشاپ + نکات ریز و درشت کار رو آموزش دادم و تو آموزش دوم بیشتر آموزش طراحی یه بکگراند حرفه ای + یه سری افکت و حرکت و طراحی استایل و . . . بقیش رو دیگه بهتره آموزش رو ببینید دوستان اگر استقبال همین جوری ادامه داشته باشه آموزش ها رو زودتر و بهتر قرار می دم منتظر نظرات و حمایت شما داخل همین تاپیک هستم

قسمت اول آموزش های طراحی بنر از مقدماتی تا پیشرفته

دانلود با حجم 15 مگابایت

خیلی خوب بود دمت گرم
.
 سپاس شده توسط mboy2050 ، mmsh ، mahdi12 ، Farshad0732 ، raha-23
دوستان لطفا تو نظر سنجی هم شرکت کنید و نظر واقعیتون رو بگید + منتظر نظرات شما تو همین تاپیک هستم و اگر مشکلاتی تو آموزش بوده بگید تا تو آموزش های بعدی رفع کنم
 سپاس شده توسط mahdi12
یچی بگم چرا نگفتی صدا هم داره 
من بدون صدا گوش میدادم نمی فهمیدم 
ولی با صدا خیلی نکته ها میگفتید
عالی بود واقعا 
حتما ادامه بدید 
فقط یک چیزی 
اضافه کردن عکس رو هم بی زحمت یاد بدید 
منتظر کار های بعدی تون هستم شخصا(یکمی سریع تر)
 سپاس شده توسط mboy2050 ، mahdi12
(92-1-3، 12:59 عصر)امیر حسین75 نوشته است: یچی بگم چرا نگفتی صدا هم داره 
من بدون صدا گوش میدادم نمی فهمیدم 
ولی با صدا خیلی نکته ها میگفتید
عالی بود واقعا 
حتما ادامه بدید 
فقط یک چیزی 
اضافه کردن عکس رو هم بی زحمت یاد بدید 
منتظر کار های بعدی تون هستم شخصا(یکمی سریع تر)
من چند بار گفتم آموزش ها صوتی و تصویریه با صدای خودم خوش حال شدم که از آموزش ها استفاده می کنید در مورد اضافه کردن عکس هم از منوی FILE گزینه PLACE رو انتخاب کنید و عکسی که میخواید رو وارد کنید . . .

دوستان بنر هایی رو که از با استفاده از آموزش های بنده ساختید تو این تاپیک بزارید تا اشکالاتشون رو بهتون بگم
http://blogers.ir/forum/showthread.php?tid=8508
 سپاس شده توسط mahdi12 ، Farshad0732
اره بلدم عکس بذارم 
ولی ویرایش کردن و ایناشو نه اخه عکس که میذام پس زمینه داره که بنرو خراب میکنه
 سپاس شده توسط mboy2050 ، mahdi12 ، Farshad0732 ، raha-23
MBOY2050 جان چرا توی نظر سنجی گزینه ضعیف نداره!
 سپاس شده توسط Hack!ng ، mahdi12 ، Fesghel ، Farshad0732
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان