بک لینک

نظرخواهی درمورد وبسایت " لبخند ما "
حسین جان من منظور بنده رو اشتباه برداشت کردی . من نگفتم وبلاگ رو میارم بالا بعد انتقال میدم به هاست . من گفتم وبلاگ که بالا اومد از رتبه و رنکینگش برای بالا اوردن سایت جدید استفاده میکنم . درضمن همونطور که گفتم فعلا تیم و گروه ندارم که بخوام شروع به کار حرفه ایی کنم . فعلا خودم هستم و خودم . پس بهترین گزینه فعلا همین وبلاگ هست . خیلی خرج برداره ماهیانه 30 الی 40 هزار تومن . درضمن نه دغدغه امنیتشو داری نه دقدغه هاستینگ و هزاااار مسائل دیگه . بلاخره باید نیمه پر لیوان رو دید تا بعد که یه حرکت انتهاری بزنیم Smile

راستی حسین جان شما برای مشکل اصلی که عرض کردم راهنمایی نکردی که .

از بابت سر و سامون گرفتن هم همش بر میگرده به خود فرد . من با این که اینهمه تلاش کردم و تا حدودی جلو افتادم اما بازم خداوکیلی از نظر خودم همچین شاهکار نکردم . اما بعضی از جوونای مملکت بعد از 35 سال سن تنها هدفشون اینه که یه پراید بخرن و یه خونه مجردی اجراه کنن و والسلام ....

در کل بستگی داره اهداف فرد چی باشه . آینده نگر باشه یا نه ؟ و هزار مسائل دیگه که باید مدنظر داشت . حالا امیدوارم شما از اون دسته افرادی باشی که برای 5 سال اینده ات برنامه ریزی کرده باشی Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، E-Beshkani ، PC1
(95-6-18، 03:22 عصر)ebrahim.sh نوشته است: حسین جان من منظور بنده رو اشتباه برداشت کردی . من نگفتم وبلاگ رو میارم بالا بعد انتقال میدم به هاست . من گفتم وبلاگ که بالا اومد از رتبه و رنکینگش برای بالا اوردن سایت جدید استفاده میکنم . درضمن همونطور که گفتم فعلا تیم و گروه ندارم که بخوام شروع به کار حرفه ایی کنم . فعلا خودم هستم و خودم . پس بهترین گزینه فعلا همین وبلاگ هست . خیلی خرج برداره ماهیانه 30 الی 40 هزار تومن . درضمن نه دغدغه امنیتشو داری نه دقدغه هاستینگ و هزاااار مسائل دیگه . بلاخره باید نیمه پر لیوان رو دید تا بعد که یه حرکت انتهاری بزنیم Smile

راستی حسین جان شما برای مشکل اصلی که عرض کردم راهنمایی نکردی که .

از بابت سر و سامون گرفتن هم همش بر میگرده به خود فرد . من با این که اینهمه تلاش کردم و تا حدودی جلو افتادم اما بازم خداوکیلی از نظر خودم همچین شاهکار نکردم . اما بعضی از جوونای مملکت بعد از 35 سال سن تنها هدفشون اینه که یه پراید بخرن و یه خونه مجردی اجراه کنن و والسلام ....

در کل بستگی داره اهداف فرد چی باشه . آینده نگر باشه یا نه ؟ و هزار مسائل دیگه که باید مدنظر داشت . حالا امیدوارم شما از اون دسته افرادی باشی که برای 5 سال اینده ات برنامه ریزی کرده باشی Smile

برنامه برای 5 سال بعد؟؟؟ من برای فردام برنامه ندارم Big Grin
درباره اون مشکل هم والا من رزبلاگ فعالیت حرفه ای نکردم توش چون همون یکی دو روز اولش که می خواستم یه وب تفریحی مثلاً باحال چند سال پیش توش بسازم پنلش بعد چند روز باعث شد کاملاً نا امید بشم و به سمت کانی وب رفتم که خب خدایی کانی وب پنل زیبا و دلنشینی داشت که من حتی الکی وارد پنلم میشدم که فقط نگاه کنم Smile همین شد که 3 - 4 ماهی تو کانی وب موندم اما از اونم آمدم بیرون چون اتصال دامنه اش پولی شد البته خب وب من فقط سراسر کپی و کپی و کپی بود به همین دلیل برام مهم نبود که سیستمش چی باشه که البته الانم خیلی وقته حذف شده.
برای همین اطلاعی از این مشکل ایندکس ندارم اما به نظر من که حداقل برای مطالب دانلودی تون که خوبه چون طرف میاد یه فیلم دیگه دانلود کنه می بینه یه فیلم دیگه هم تو عنوان هست و معمولاً افراد مبتدی اینترنت فکر میکنن شاید فیلم هم رده اون فیلم مورد نظر خودشون هست که سایت شما داره بهشون پیشنهاد میده Smile به نظرم به خود رزبلاگ تیکت بدید بهتره چون رزبلاگ هر چقدر هم بد باشه اما خدایی پشتیبانی خیلی خیلی بهتری نسبت به حتی سرویس دهنده های معروف مثل میهن بلاگ داره من به میهن بلاگ و پرشین بلاگ و... ایمیل میدادم 1 ماه بعد هم پاسخ نمیدادن اما به رزبلاگ تیکت میدادم روز بعدش پاسخ میداد ولی خب رزبلاگ هم ایمیل جواب نمیده یادمه حسابم رمزش یادم نبود ارسال SMS فراموشی رمز هم کار نمیکرد و ایمیل و فرم تماس با ما هم جواب نمیدادن تا اینکه با حساب یه نفر دیگه تیکت دادم و تونستم اون حسابم رو بر گردونم Smile
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
بهشون تیکت زدم گفتن قبلا عنوان اصلی سایت عنوان مطلب بوده در صورتی که اصلا اینطور نبوده . حالا از این بگذریم فعلا

یادمه یه متاتگ بود که توی قالب میزاشتیم . کارش این بود که مثلا تنظیمش کنیم هر 1 ساعت یک بار رباط های گوگل بیان برای سرکسی و ایندکس کنن مطالب جدید رو . اگر داریش بهم بده حسین جان . راستش مطالبم یه خط درمیون ایندکس میشه . مجبورم برم تو گوگل وبمستر بصورت دسلی ایندکس کنم . شاید اون متاتگ کارساز باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
(95-6-18، 03:47 عصر)ebrahim.sh نوشته است: بهشون تیکت زدم گفتن قبلا عنوان اصلی سایت عنوان مطلب بوده در صورتی که اصلا اینطور نبوده . حالا از این بگذریم فعلا

یادمه یه متاتگ بود که توی قالب میزاشتیم . کارش این بود که مثلا تنظیمش کنیم هر 1 ساعت یک بار رباط های گوگل بیان برای سرکسی و ایندکس کنن مطالب جدید رو . اگر داریش بهم بده حسین جان . راستش مطالبم یه خط درمیون ایندکس میشه . مجبورم برم تو گوگل وبمستر بصورت دسلی ایندکس کنم . شاید اون متاتگ کارساز باشه

فکر کنم منظورتون این باشه درسته؟

کد:
<meta name="revisit-after" content="1 days">

اما به نظر من این تاثیر خاصی نداره و هر چقدر هم زمانش رو کمتر بذارید بازم سرعت ایندکس شما بالاتر نمیره.
البته شاید تعیین تاریخ دوره ایندکس در فایل sitemap.xml یکم تاثیر داشته باشه اما به نظرم این متاتگ زیاد تاثیر نداره.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
فک نکنم این باشه . البته مطمائن هم نیستم .
پاسخ
قالبش یه کم ساده س. البته اگه محتوای بیشتر بزنید و سر و شکل بگیره بهتر می شه.
پاسخ
اره داداش جان الان تازه شروع به کار کرده . منو های کناری خالی هستن هیچ تبلیغی هم تو سایت نیست برای همین یه مقدار ساده به نظر میاد . به مرور زمان خوب میشه . درضمن آواتارت خیلی زیباست Wink
پاسخ
سلام
سایت بخش فوتر نداره اضافه کنید بهتر میشه! 

main-meu هم زیر گزینه هاش رنگش عجیب غریبه ؛ 
همون مشکی باشه قشنگ تره .
پاسخ
(95-6-18، 08:22 عصر)PC1 نوشته است: سلام
سایت بخش فوتر نداره اضافه کنید بهتر میشه! 

main-meu هم زیر گزینه هاش رنگش عجیب غریبه ؛ 
همون مشکی باشه قشنگ تره .

منظورت همون خط قرمز رنگه ؟
پاسخ
سلام خوش اومدین به انجمن

راستی به عنوان اولین بار که سایتتو دیدم در عرض 2 ثانیه ناخودآگاه کلیک کردم روی ضربدر

ناراحت نشیا ولی وبت برا بازدیدکننده اصلا چطور بگم جذاب نیست

از قالب گرفته تا ...

تازه با وجود تلگرام به نظرم تاسیس سایت تفریحی کار بسی الکیه

مثل کوبیدن هوا تو هاونگ Smile

الان سایت های تفریحی بزرگ هم افت بازدید داشتن با اومدن تلگرام

در هر حال صلاح مملکت خویش ابراهیم خان داند

شب خوش ؛)
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان