بک لینک

موضوع بسته شده است 
تاپیک جامع سوالات فوتوشاپ!
(92-7-9، 08:45 عصر)MohamadGh نوشته است: سلام خسته نباشید !!
من جدیدا فتوشاپ Cs6 نصب کردم اما از یه چیزیش سر در نمیارم . توی Cs5 ، از قسمت Window ، تیک Animation و که فعال می کردم از قسمت پایین نرم افزار ، می شد تصاویر متحرک ایجاد کرد اما در این نسخه جدید اصلا در قسمت Window اثری از انیمیشن نیست ... میشه بگید باید چکار کرد ؟؟
ممنون

قبلا هم در یکی از تاپیک ها این مشکل مطرح شده بود.به همین خاطر جوابی را که آنجا گفته بودم را اینجا کپی کردم1

" دوستان نسخه cs6 هم داره.
فکر کنم منظور شما تبدیل به حالت frame animation است.برای این کار ابتدا از منوی windows گزینه ی timeline را فعال کنید.سپس مانند شکل زیر بر روی create frame animationکلیک کنید.و با بعد دکمه ای که در شکل زیر با مربع قرمز مشخص کرده ام می توانید از حالت vidoe timeline به frame animation تبدیل کنی و بر عکس. "

[تصویر:  attachment.php?aid=1400]
 سپاس شده توسط MohamadGh ، Miss Azad
ببخشید میشه بهم بگید چجوری روی یه عکس یا بنر  بندازم. بعدش من وقتی بنر میسازم  نمیتونم اونو ذخیره کنم.چجوری باید ذخیره کرد؟
زندکی فیلمه ,منم بازیگر...
(92-7-16، 08:38 عصر)trackfa نوشته است: ببخشید میشه بهم بگید چجوری روی یه عکس یا بنر  بندازم. بعدش من وقتی بنر میسازم  نمیتونم اونو ذخیره کنم.چجوری باید ذخیره کرد؟

برای ذخیره که از سربرگ file اگه می خوای بازم رو بنر یا عکست تغییر بدی گزینه ی save as رو میزنی و پس از انتخاب فایل سیو می کنی
اگه می خوای فایلت قابل استفاده شه (gif یا فرمتی save شه) از سربرگ file روی save for web &... استفاده می کنی.
برای اون یکی سوالتم لطفا شفاف توضیح بده .
اگه مشکلت هر شد+ یادت نرهSmile

سپاس شده توسط AliTayefi
(92-7-16، 08:45 عصر)عرشیامنصوری نوشته است:
(92-7-16، 08:38 عصر)trackfa نوشته است: ببخشید میشه بهم بگید چجوری روی یه عکس یا بنر  بندازم. بعدش من وقتی بنر میسازم  نمیتونم اونو ذخیره کنم.چجوری باید ذخیره کرد؟

برای ذخیره که از سربرگ file اگه می خوای بازم رو بنر یا عکست تغییر بدی گزینه ی save as رو میزنی و پس از انتخاب فایل سیو می کنی
اگه می خوای فایلت قابل استفاده شه (gif یا فرمتی save شه) از سربرگ file روی save for web &... استفاده می کنی.
تشکر از شما.خودم یاد گرفتم اینطور نیست باید از یه قسمت دیگه اقدام میکردم یعنی file-save for web - gif

.کسی در مورد افکت میتونه کمکی میکنه؟
(92-7-16، 08:59 عصر)trackfa نوشته است:
(92-7-16، 08:45 عصر)عرشیامنصوری نوشته است:

تشکر از شما.خودم یاد گرفتم اینطور نیست باید از یه قسمت دیگه اقدام میکردم یعنی file-save for web - gif

.کسی در مورد افکت میتونه کمکی میکنه؟
 خوب عزیزم اون بنده خدا هم همینو گفته بود
 سپاس شده توسط Miss Azad
خدا نجاتم بده  2 خط نوشتم بعد میگه خودم فهمیدم!!!Smile
عجب چیزای عجیبی تو انجمن یافت میشه

شما برای یادگیری افکت چندین راه دارید باز کردن بنر های طراحان حرفهای تر دومین مورد فیلم اموزشی که با یه سرچ فط و فراوان است!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط AliTayefi
(92-7-17، 01:33 صبح)sh.azad نوشته است: شما برای یادگیری افکت چندین راه دارید باز کردن بنر های طراحان حرفهای تر دومین مورد فیلم اموزشی که با یه سرچ فط و فراوان است!
با تشکر از شما با باز کردن یکی از بنر های پارسا زرگر عزیز یا گرفتم.از ایشون هم ممنون
دوستان من یه مشکل دیگه هم دارم.ببخشید چجوری میشه اینجوری کرد متن هارو.عقده ای دارم میشم.منظورم اون کلمه ی ALI هستش.کس دیگه ای هم اگه میدونه بگه لطفا سریعتر53

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

از زیر مجموع فیلتر blur میتوانید این کار را انجام دهید.

برای مثال:

filter==>blur==>gaussian blur
 سپاس شده توسط AliTayefi
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان