بک لینک

موضوع بسته شده است 
تاپیک جامع سوالات فوتوشاپ!
من ازاین استفادهمی کنمbannershop gif animator 5
 سپاس شده توسط SHAH
نقل قول: داداش اینو باچی ساختی؟

با فتوشاپ نیست.هستش؟
نقل قول: نه  فکر نکنم
 فکر کنم
 بانرم افزار
 های ساخت
 بنر هست
 سرچ کنید
 به نتیجه 
خوبی
 میرسید
همه ی نرم افزار
 های ساخت
 بنر این 
امکان رو دارن
نقل قول: اینو با banner shop animator البته اگه اشتباه نکنم درست کردش و چون رایگانه وهنوز کرک نشده اینجوری میشه.(من که اصلا از این برنامه خوشم نمیاد)
نقل قول: من ازاین استفادهمی کنمbannershop gif animator 5
سلام به دوستای خوبم وممنونم ازکمکتون
امادرست حدس زدیدمن بابرنامه bannershop gif animator 5 اینودرستش کردم اینم یکی ازدوستان بمن معرفی کردن.
اما بنظرشمابرای یک همچین کارایی ازچه نوع فتوشاپی میشه استفاده کردکه برای من مبتدی خیلی سختوگیج کننده
نباشه.ممنونم ازوقتی که میزاریدوپاسخ میدید.مرسی
شاه عزیز میدونستی با این حساب که این برنامه فتوشاپبوده تاپیک های شما هم ربطی به این موضوع نداره؟میدونستی عایا؟33
در ضمن من تا اونجایی که خبر دارم نسخه ی CS4 فتوشاپ از بقیه راحت تره ولی CS6 کاملتره.فقط باید یه مدت باهاش کار کنی.53

(92-7-20، 08:26 عصر)trackfa نوشته است: شاه عزیز میدونستی با این حساب که این برنامه فتوشاپ نبوده تاپیک های شما هم ربطی به این موضوع نداره؟میدونستی عایا؟33
در ضمن من تا اونجایی که خبر دارم نسخه ی CS4 فتوشاپ از بقیه راحت تره ولی CS6 کاملتره.فقط باید یه مدت باهاش کار کنی.53

زندکی فیلمه ,منم بازیگر...
 سپاس شده توسط Miss Azad ، SHAH
واقعا برای اولین تجربه cs4 بهتره تا cs6 چون محدودیت ها به آدم ایده میده و باعث میشه وقتی وارد فضای تقریبا نا محدود cs6 میشی بهتر کار کنی.Smile
من که cs4 دارم Smile

سپاس شده توسط SHAH
حق با آقای ترکفا است شما در تاپیک نامربوط ارسال کردید در هر حال من  پیشنهاد می کنم برای حرفه ای شدن با فوتوشاپ کار کنید بنده هم یک ماه از وقتم را با این نرم افزار ها تلف کردم مفت نمی ارزند!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط SHAH ، AliTayefi
نقل قول: شاه عزیز میدونستی با این حساب که این برنامه فتوشاپبوده تاپیک های شما هم ربطی به این موضوع نداره؟میدونستی عایا؟[تصویر:  33.gif]

در ضمن من تا اونجایی که خبر دارم نسخه ی CS4 فتوشاپ از بقیه راحت تره ولی CS6 کاملتره.فقط باید یه مدت باهاش کار کنی.
سلام دوست عزیز.راستش نه واقعانمیدونستم ولی ممنونم ازراهنماییت داداش گلم وعذرخواهی میکنم.مرسی53
نقل قول: واقعا برای اولین تجربه cs4 بهتره تا cs6 چون محدودیت ها به آدم ایده میده و باعث میشه وقتی وارد فضای تقریبا نا محدود cs6 میشی بهتر کار کنی.[تصویر:  smile.gif]
من که cs4 دارم [تصویر:  smile.gif]
سلام داداش گلم ممنونم.53
نقل قول: حق با آقای ترکفا است شما در تاپیک نامربوط ارسال کردید در هر حال من  پیشنهاد می کنم برای حرفه ای شدن با فوتوشاپ کار کنید بنده هم یک ماه از وقتم را با این نرم افزار ها تلف کردم مفت نمی ارزند!

سلام خانم آزاد.بله ظاهراحق باشماس راستش این برنامه رو برای ساخت بنرتوهمین انجمن بمن سفارش کردن بهرحال
امیدوارم همه دوستان اشتباه منوببخشند.بازم ممنونم .مرسی
 سپاس شده توسط Miss Azad ، مهدی مرتضوی
من یه چیزو توی کار طراحی دریافتم:اگه میخوای پیشرفت کنی فتوشاپ بگیر ولی اگه میخوای درجا بزنی سایر برنامه ها در خدمتن.4
زندکی فیلمه ,منم بازیگر...
 سپاس شده توسط SHAH ، MR.MOHAMMAD
به نام خدا
...
سلام بر دوستان عزیز.
میخواستم ازتون بپرسم که چطور میشه تبلیغات عکس ها رو با فوتوشاپCS5ME حذف کرد؟(لطفا راهنمایی کنید)
(92-7-22، 01:15 صبح)Bahamin نوشته است: به نام خدا
...
سلام بر دوستان عزیز.
میخواستم ازتون بپرسم که چطور میشه تبلیغات عکس ها رو با فوتوشاپCS5ME حذف کرد؟(لطفا راهنمایی کنید)

بهامین جان عزیز حذف قسمت های تبلیغاتی و آدرس های بنر ها طوری نیست که بشه به راحتی در یک مرحله توضیح داد ولی به طور کل آشنایی با ابزارهای فتوشاپ و عملکرد اونها و یک خورده هم استعداد و فکر در مورد موضوع بهت کمک میکنه  
مثلا" برای حذف احتمالا" نوشتن یک مطلب و انداختن روی مطلب قبلی شاید کافی باشه و شاید هم باید عین همون بکگراند رو از یک جای دیگه بنر برش داده و به روی تبلیغات انتقال دهی و ...
البته بستگی به شرایط بنر و هدر ویرایش شده شما داره تا بر حسب خواستتون از ابزار ها استفاده کنید
 سپاس شده توسط Miss Azad ، Bahamin
به نام خدا
...
نه آقا امیر منظورم اینه که مثلا من یک عکسی رو دانلود میکنم و زیر اون عکس آدرس سایتی که اون عکس قرار داره هستش.سوال منم اینه که چطور میتونم اون آدرس رو با فوتوشاپ پاک کنم طوری که به عکس آسبی نرسه
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان