بک لینک

نظر شما در رابطه با شروع مجدد صندلی داغ
به نظرم خوبه. تجربه ها منتقل می شه
پاسخ
گرفتن بکلینک به شیوه جدید . عاااالی بود داداش من پایه ام + تابلو چلنیوم !!!

حاظرم قسم بخورم شما اصلا نمیدونی صندلی داغ تو فروم چی هست . درضمن این تایپیک مال سال گذشته بود .

یعنیااا  ...........   تو این انجمن که نه ناظر داره نه صحاب داره . بقرآن بعضی وقتا کفرم در میاد که بلاگرز به یه همچین روزی افتاده . واقعا برای جناب مافی متاسفم که بخاطر یکی دو ملیون انجمن رو به باد دادن .
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon ، HSG ، only
(95-6-30، 03:41 عصر)ebrahim.sh نوشته است: گرفتن بکلینک به شیوه جدید . عاااالی بود داداش من پایه ام + تابلو چلنیوم !!!

حاظرم قسم بخورم شما اصلا نمیدونی صندلی داغ تو فروم چی هست . درضمن این تایپیک مال سال گذشته بود .

یعنیااا  ...........   تو این انجمن که نه ناظر داره نه صحاب داره . بقرآن بعضی وقتا کفرم در میاد که بلاگرز به یه همچین روزی افتاده . واقعا برای جناب مافی متاسفم که بخاطر یکی دو ملیون انجمن رو به باد دادن .

کفر به کنار من اصلاً نمی دونم چرا تو این انجمنی که روزی یک بار هم 2 تا تاپیک جدید نمیاد فعالیت میکنم Big Grin

ولی خب معلومه دیگه چون بی کارم وگرنه ما هم مسئولیت یه جای بزرگ کشور دستمون بود الان وقت نداشتیم بیایم اینجا پلاس شیم Smile
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
ببین حسین جان اصلا مساله دلیل فعالیت من و شما نیست . والا بخدا من یک ماه پیش که اومدم فقط بخار زنده کردن خاطراتم با شما و بقه دوستان بود ولی وقتی اومدم واقعا تاسف خوردم از این اوضاع . درضمن Persian Geek جان جناب مافی هر دلیل موجه ای هم که داشتن باید به یک شخص قابل انجمن رو واگذار میکردن . ایشون با این کارشون نشون دادن که وقت کاربرا براشون اهمیتی نداشته و فقط میخواستن خودشون رو از انجمن خلاص کنن . درضمن فکر نمیکنم دلیل موجه ای هم داشتن .

بعد از واگذاری انجمن جناب مافی با بنده تماس گرفت گفت به ما گفتن شما داری علیه تهران هاست توی انجمن فعالیت میکنی !!!  درست همون زمانی که سایت من روی سروراشون فعال بود . بهشون گفتم اخه برادر من اگه قرار بود بر علیه تهران هاست فعالیت کنم الان سایت من روی هاستینگ شما چی میخواد ؟ درکل معلوم نبود کی رفته بود این حرفو زده بود به جناب مافی .

این حرف شاید هیچ ربطی به این مساله نداشت اما فقط خواستم بگم بعد از واگذاری انجمن همه چیز از هم پاشید . تا جایی که آقای مافی به بنده تهمت زدن ! هرچند اصلا برای بنده مهم نبود . اما بعد از اون برای وقتی که اینجا به هدر رفت تاسف خوردم . درکل بهتر بود همه چیز به خوبی تموم میشد نه با این وضع .

والا بینده همچین پیشکسوت نیستم تو این انجمن اینقدر بابت وقتم افسوس میخورم . چه برسه به دوستانی که از 5 سال پیش اینجا حضور داشتن .

این دوستمون هم که انجمن رو خریده فقط ماهی یک بار میاد تبلیغات جدید رو میزاره و میره !!!  که البته فک کنم همون ماهی یک بار هم نمیاد . بنده بیوگرافی کامل ایشون رو دراوردمه . کمیت رو به کیفیت ترجیح دادنه . زمانی که بنده یادمه 1000 تا سایت به درد نخور رو هم زمان مدیریت میکردن !!!  الان دیگه خدا میدونه چه سیاست کاری مزخرفی رو به دست گرفتن .

در کل واااااقعا متاسفم ...
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
والا پاک کردن پست دلیلش این بود که گفته بودین چرا بک لینک هست وگرنه به من ربطی نداره

این دهه هفتاد روی دوش ماست
پاسخ
 سپاس شده توسط ebrahim.sh ، only
دوست خوبم بنده با کاربر Persian Geek  بودم نه شما .

درضمن شما هم فقط باید پست تبلیغاتی رو پاک میکردی نه همه رو !

بعدشم برای چی به شما ربطی نداره ؟ تنها ناظم این انجمن شمایی ظاهرا . پس حداقل به خاطر کاربرا هم که شده سعی کنید نظم انجمن رو حفظ کنید .

پاینده باشید ...
پاسخ
یه مدته کلا انجمن داره به فنا میره -شده مثل یه جای بی در و پیکر- من نه با تبلیغات مخالفم نا با سرزدن مدیر و مالک انجمن.

من از این نارضایتی دارم که اگه مدیر یک قالب و چند ناظم و... برا انجمن بزارن تا ظاهر بهتری و نظم بهتری انجمن داشت اینجور انجمن ب فنا نمیرفت.

ایشون مشکلات و حل کنه و خودش آنلاین نشه و سر نزنه ما مشکلی نداریم.

اکثر کاربران این انجمن که 7 ، 8 نفری میشیم از جمله خودم به خاطر این در این انجمن فعالیت دارم که با راهنمایی ها و وقت گذاشتن زیاد دیگر کاربران و رفتار صحیح که داشتن موندگاری بیشتر شده و احساس راحتی و دوستی داریم.
و اگر اینطور نبود شاید الان انجمن از وضع الانش بدتر بود و هیچ فعالیتی نداشت.
اللهم صل على محمد و على آل محمد و عجل فرجهم

Telegram: sajjadonly
پاسخ
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
بنظرم صندلی داغ بهترین راه شناخت دیگران است
اگه دوباره برپا بشه خیلی عالیه
پاسخ
 سپاس شده توسط mojtaba79
Smile 
(94-1-26، 04:05 عصر)soltan نوشته است: منم نظرم در مورد صندلی داغ مثبت هست .
چون تحولی بین کاربران هست.

موافقم
پاسخ
(95-6-2، 05:14 عصر)javidiran نوشته است: به نظرم خوبه. تجربه ها منتقل می شه

تائید میشه.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان