بک لینک

تاپیک جامع تهیه هاست
(94-3-15، 02:31 عصر)sitedesigned نوشته است: دوست عزیز آپلودسنتر هایی که در سطح نت هستن به این دلیل که در دسترس عموم هستند فایل های بسیاری در آن ها آپلود می شود.
و همین باعث پایین آمدن سرعت آن آپلود سنتر خواهد شد.
اگر هم بخواهم مثلا از آپلودبوی فضا اجاره کنم باید کلی پول پرداخت کنم
ولی میتوانم با پرداخت 8000 تومن 10 گیگ فضا با پهنای باند نامحدود از پارس سرور داشته باشم.
یا با پرداخت 4000 تومن 2 گیگ فضا از تیک وب داشته باشم.
این موضوع که باعث کاهش سرعت میشه را به هیچ وجه قبول ندارم.
اون ها هاستشون را ارتقا به سرور می دهند پس سرعت کاهش پیدا نمی کنه!!!
(دربرخی مواردبا توجه به عدم رسیدگی مدیر امکان کاهش هم وجودداره)
اون فضای 10گیگ هرماه هم با توجه به صحبت اولیه شما الکیه!
پیکوفایل خیلی هم عالیه 10گیگ رایگان!
شما نسبت به صحبت اوله تون تغییر موضع دادید،چون اول فرمودید زیر100مگ حالا میگید 10گیگ!!
من حرفی ندارم.
یاعلی
پاسخ
نه عزیز من قبل از اینکه جستجو کنم و سایت های ارائه هاست رو ببینم این حرف رو زدم.
چون هاست های سرور پارس رو دیدم.10 گیگ فضا میده پهنای باند نامحدود 8 تومن.
گفتم دیگه 100 مگ ارزش خرید نداره.بر فرض هر چقدر هم قیمتش باشه با 8 تومن میشه 10 گیگ خرید.
ولی بنظرم پیکوفایل کمی سرعتش پایین آمده ها
پاسخ
 سپاس شده توسط torbat
(94-3-15، 04:11 عصر)sitedesigned نوشته است: نه عزیز من قبل از اینکه جستجو کنم و سایت های ارائه هاست رو ببینم این حرف رو زدم.
چون هاست های سرور پارس رو دیدم.10 گیگ فضا میده پهنای باند نامحدود 8 تومن.
گفتم دیگه 100 مگ ارزش خرید نداره.بر فرض هر چقدر هم قیمتش باشه با 8 تومن میشه 10 گیگ خرید.
ولی بنظرم پیکوفایل کمی سرعتش پایین آمده ها

دوست عزیز فقط دقت کنید این 8 هزار تومان به صورت ماهانه است نه سالانه.اگر مشکلی ندارید که ماهانه 8 هزار تومان بدید که چه بهتر در غیر این صورت هاست های همون کمتر سالانه مثل 100 براتون کافیه.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط omidg
من به شخصه هاستینگ پشتیبان (شرکت داده پرداز پشتیبان) را ترجیح میدم کانی وب هم بر روی همین سرور ها هست  
آسمان هاستم خوبه (پشتیبانی شگفت انگیز) و (کانفینگ بسیار عالی برای وردپرس) 
سنترال هاستینگ هم نشانه ی بارز امنیت ( استفاده از ddos protection برای اولین بار در ایران) 
و صد البته هاستینگ معروف our iran که بلاگفا هم بر روی همین سرور ها هست 
از لحاظ قیمت 
آسمان هاست ارزان ترین 
سنترال هاستینگ گران ترین 
ما برگشتیم
پاسخ
(94-3-15، 03:19 عصر)Mansouri نوشته است: بعد از چندین سال از این هاست به اون هاست شدن بهتون میگم اگر از پس هزینه مالیش بر میایند تهران هاست و نت افراز حرف اولو میزنند . تیک وب هم نسبت به قیمت بسیار مناسبش پشتیبانی عالی و سرویس های مطلوبی داره Smile

در صورتی که میخواهید هزینه کنین هاست ایران بهترین پرسنل را داراست
سرور های این شرکت در ایران میباشند و 4 برابر سرعت لود را به دلیل نزدیکی برخوردارند.
ضمنا پیشنهاد شخصی من میهن وب هاست و نت افزار است.
پاسخ
دوستان در عین ناباوری به علت پشتیبانی بسیار ضعیف کانی وب میخواهم کوچ کنم به یک هاست دیگه و مثل بقیه ی خلق الله وردپرس نصب کنم و دور کانی وب رو خیت بکشم و میهن وب هاست قیمتاش نسبت به خدماتش مفته ( رایگانه تقریبا) بنظرتون بگیرم؟ امنیتش چطوره؟ پشتیبانیش خوب هست؟ 
ما برگشتیم
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
من اولین هاست عمرم رو از میهن وب هاست گرفتم از لحاظ اعتبار کاملاً تاییدشون میکنم اما تنها مشکلی که اون موقع (حدود 3 سال پیش) برای من داشت بعضی اوقات قطعی های مکرر سایتم بود نمی دونم شاید الان این مشکلش هم حل شده باشه.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط barati
(94-4-15، 12:29 عصر)HSG نوشته است: من اولین هاست عمرم رو از میهن وب هاست گرفتم از لحاظ اعتبار کاملاً تاییدشون میکنم اما تنها مشکلی که اون موقع (حدود 3 سال پیش) برای من داشت بعضی اوقات قطعی های مکرر سایتم بود نمی دونم شاید الان این مشکلش هم حل شده باشه.

میهن وب هاست خیلی گرونه ابتین وب بهترینه وقتی میهن وب هاست 6 تومن دامین ای ارشه و نت افراز هم دامین ای ارش 14000 هست اصلا به صرفه نیستند
پاسخ
(94-5-6، 03:41 عصر)palarfun نوشته است: میهن وب هاست خیلی گرونه ابتین وب بهترینه وقتی میهن وب هاست 6 تومن دامین ای ارشه و نت افراز هم دامین ای ارش 14000 هست اصلا به صرفه نیستند

دامنه که فقط از طلاهاست http://talahost.com باید گرفت.
من همیشه دامنه هام رو از طلاهاست میگیرم و هاست هام رو از جای دیگه مثل نت افراز.
پاسخ
 سپاس شده توسط mhe
(94-5-6، 06:20 عصر)HSG نوشته است:
(94-5-6، 03:41 عصر)palarfun نوشته است: میهن وب هاست خیلی گرونه ابتین وب بهترینه وقتی میهن وب هاست 6 تومن دامین ای ارشه و نت افراز هم دامین ای ارش 14000 هست اصلا به صرفه نیستند

دامنه که فقط از طلاهاست http://talahost.com باید گرفت.
من همیشه دامنه هام رو از طلاهاست میگیرم و هاست هام رو از جای دیگه مثل نت افراز.

ابتین وب هم ارزون میده 4400
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان