بک لینک

تاپیک جامع تهیه هاست
(94-4-14، 08:44 عصر)omidg نوشته است: دوستان در عین ناباوری به علت پشتیبانی بسیار ضعیف کانی وب میخواهم کوچ کنم به یک هاست دیگه و مثل بقیه ی خلق الله وردپرس نصب کنم و دور کانی وب رو خیت بکشم و میهن وب هاست قیمتاش نسبت به خدماتش مفته ( رایگانه تقریبا) بنظرتون بگیرم؟ امنیتش چطوره؟ پشتیبانیش خوب هست؟ 
از هر کجا میخورید دور ابتین وب رو خط بکشید بیخود ترین سرویس هاستینگ
به زور پلیس فتا هزینه مو گرفتم باور کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط omidg
(94-3-15، 03:19 عصر)Mansouri نوشته است: بعد از چندین سال از این هاست به اون هاست شدن بهتون میگم اگر از پس هزینه مالیش بر میایند تهران هاست و نت افراز حرف اولو میزنند . تیک وب هم نسبت به قیمت بسیار مناسبش پشتیبانی عالی و سرویس های مطلوبی داره Smile
تیک وب که خیلی خوب ترونده 1 گیگ رو برده 45 تومن اگه اشتباه نکنم
پاسخ
دوستان بنده وبم رو میهن میزبان راه اندازی کردمه و از پشتیبانی و قیمتهاشون هم تا الان راضی هستم خداروشکر .

اما خوشحال میشم شما هم نظرتون رو بگید در صورتی که سابقه کار کردن با این شرکت رو داشتید.

من میخواستم یک سایت وردپرس انگلیسی زبان بزنم. برای اول کار چه هاستی بگیرم خوبه؟ و از کجا بگیرم که هم کیفیتش بالا باشه هم قيمت مناسب.راستی برای سایت با بازدیدکننده خارجی خرید هاست از سایت های ایرانی یا خارجی فرقی میکنه؟
پاسخ
(94-5-31، 04:02 عصر)drucleaslogo نوشته است: من میخواستم یک سایت وردپرس انگلیسی زبان بزنم. برای اول کار چه هاستی بگیرم خوبه؟ و از کجا بگیرم که هم کیفیتش بالا باشه هم قيمت مناسب.راستی برای سایت با بازدیدکننده خارجی خرید هاست از سایت های ایرانی یا خارجی فرقی میکنه؟
از تیک وب بگیر امنیت بالا قیمت منطقی پشتیبانی قوی...
اللهم صل على محمد و على آل محمد و عجل فرجهم

Telegram: sajjadonly
پاسخ
(94-5-31، 04:02 عصر)drucleaslogo نوشته است: من میخواستم یک سایت وردپرس انگلیسی زبان بزنم. برای اول کار چه هاستی بگیرم خوبه؟ و از کجا بگیرم که هم کیفیتش بالا باشه هم قيمت مناسب.راستی برای سایت با بازدیدکننده خارجی خرید هاست از سایت های ایرانی یا خارجی فرقی میکنه؟

سلام دوست عزیز

حتما حتما از نت افراز استفاده کنید بسیار معتبر میباشد و همچنین کیفیت و آپتایم بالا و میشه گفت 90 درصد مشتری هاش راضی هستند , پشتیبانی خیلی خوب و قوی ای داره

در استفاده از نت افراز شک نکنید ! :

http://www.netafraz.com/hosting.php

موفق باشید

+

بهتره از هاستینگ های ایرانی استفاده کنید تا خارجی
پاسخ
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
به نظر من سرور پارس هم خوبه. من ازش راضیم.
خدمات پشتیبانی برای من مهمه که به خوبی در این شرکت انجام میشه.
پاسخ
(94-6-1، 09:50 صبح)pesare khoob نوشته است: به نظر من سرور پارس هم خوبه. من ازش راضیم.
خدمات پشتیبانی برای من مهمه که به خوبی در این شرکت انجام میشه.

سرور پارس محدودیتاش خیلی هست من سرویس وبلاگدهیم بردم اونجا و سپس پشیمونی چون بازدید در لحظه بالای 50 بود سرور ها دان میشدند خدا رو شکر 3 ماه بیشتر نبود و بعدش بردم شتابان هاست روی لینوکس ابری و هزینه بیشتر هم کردم اما خیلی  راضی بودم و بعدش به خاطر مشکلات مالی هم اکنون روی سرور های میهن وب هاست هست که الحمدالله مشکلی نبوده و سال دیگر در صورتی که خدا یاری کنه بر میگردیم شتابان هاست 
در ضمن سرور پارس پشتیباناش دانش فنی ندارند 
یک هاست متوسط و رضایت بخش تیک وب هم میتونیم اشاره کنیم 

با تشکر
ما برگشتیم
پاسخ
(94-5-31، 10:45 عصر)Bahamin نوشته است:

سلام دوست عزیز

حتما حتما از نت افراز استفاده کنید بسیار معتبر میباشد و همچنین کیفیت و آپتایم بالا و میشه گفت 90 درصد مشتری هاش راضی هستند , پشتیبانی خیلی خوب و قوی ای داره

در استفاده از نت افراز شک نکنید ! :

http://www.netafraz.com/hosting.php

موفق باشید

+

بهتره از هاستینگ های ایرانی استفاده کنید تا خارجی

نت افزار حداقل فضاش 15 گیگه و برام خیلی زیاده. من فوقش 1 گیگ لازم دارم برای وردپرس. 15 گیگ فضا 20هزار تومن سه ماه خیلی ارزون نیست؟ آدم شک میکنه :o
همچنین سرویس 1 ماهه نداره، میخواستم 1 ماهه بگیرم
پاسخ
(94-6-2، 01:40 صبح)drucleaslogo نوشته است: نت افزار حداقل فضاش 15 گیگه و برام خیلی زیاده. من فوقش 1 گیگ لازم دارم برای وردپرس. 15 گیگ فضا 20هزار تومن سه ماه خیلی ارزون نیست؟ آدم شک میکنه :o
همچنین سرویس 1 ماهه نداره، میخواستم 1 ماهه بگیرم

شما باید به سایت هایی که 150 مگ رو 20 هزار تومن میفروشند شک کنید.
نت افراز از همه نظر تایید میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط Bahamin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان