بک لینک

تاپیک جامع تهیه هاست
(94-6-2، 02:44 صبح)y235 نوشته است:
(94-6-2، 01:40 صبح)drucleaslogo نوشته است: نت افزار حداقل فضاش 15 گیگه و برام خیلی زیاده. من فوقش 1 گیگ لازم دارم برای وردپرس. 15 گیگ فضا 20هزار تومن سه ماه خیلی ارزون نیست؟ آدم شک میکنه :o
همچنین سرویس 1 ماهه نداره، میخواستم 1 ماهه بگیرم

شما باید به سایت هایی که 150 مگ رو 20 هزار تومن میفروشند شک کنید.
نت افراز از همه نظر تایید میشه.

100%
منم میدونم نت افراز معتبره و تعریفم زیاد شنیدم. از این جهت تعجب کردم که تابحال همه جا دیده بودم 150 مگ رو میدن 20 هزار اما نت افراز 15 گیگو میده 20 هزار
پاسخ
(94-6-2، 02:54 صبح)drucleaslogo نوشته است:
(94-6-2، 02:44 صبح)y235 نوشته است:
(94-6-2، 01:40 صبح)drucleaslogo نوشته است: نت افزار حداقل فضاش 15 گیگه و برام خیلی زیاده. من فوقش 1 گیگ لازم دارم برای وردپرس. 15 گیگ فضا 20هزار تومن سه ماه خیلی ارزون نیست؟ آدم شک میکنه :o
همچنین سرویس 1 ماهه نداره، میخواستم 1 ماهه بگیرم

شما باید به سایت هایی که 150 مگ رو 20 هزار تومن میفروشند شک کنید.
نت افراز از همه نظر تایید میشه.

100%
منم میدونم نت افراز معتبره و تعریفم زیاد شنیدم. از این جهت تعجب کردم که تابحال همه جا دیده بودم 150 مگ رو میدن 20 هزار اما نت افراز 15 گیگو میده 20 هزار

بیشتر هاستینگ ها به دلیل بی اطلاعی کاربران قیمت‌هاشون بسیار بالاست، نظارتی هم که روی این مسئله وجود ندارد، پس شما فکر می کنید که قیمت نت افراز پایین است.
البته نت افراز هم از روش های خاص خودش برای ارائه این 15 گیگ استفاده می کند، مثلاً من میدانم و شما هم میدانید که بیشتر کاربران نت افراز 15 گیگ را که مصرف نمی کنند، بلکه خیلی کم یعنی 2-3 گیگ مصرف می کنند؛ پس نت افراز از این ویژگی برای هماهنگی قیمت‌ها و بهینه سازی استفاده می‌کند.
اما بهترین ویژگی نت افراز این است که در برابر خدمات خود مسئولند و چیزی که به ما می‌گویند واقعاً ارائه می‌کنند.
پاسخ
(94-5-31، 12:46 صبح)ebrahim.sh نوشته است: دوستان بنده وبم رو میهن میزبان راه اندازی کردمه و از پشتیبانی و قیمتهاشون هم تا الان راضی هستم خداروشکر .

اما خوشحال میشم شما هم نظرتون رو بگید در صورتی که سابقه کار کردن با این شرکت رو داشتید.

:|

یعنی کسی تا حالا با این شرکت کار نکرده؟
پاسخ
سلام دوستان عزیز
بنده میخوام یه فروشگاه روی وردپرس راه اندازی کنم
ولی نمیدونم چه هاستی بخرم و از کدوم شرکت بخرم ؟
دوستان متشکر میشم راهنمایی کنند بنده رو (اعتبار فراموش نمیشه )
پاسخ
شرکت که زیاده

ولی اینا مطرح هستن : نت افزار - تیک وب - میهن وب هاست - هاست دی ال و . . .

بستگی داره چه چیرایی برای فروش میخواین بزارین؟!

اگه محصولاتون حجمش زیاده بهتره از هاست 500 - 1000 مگی سروع کنید!
پاسخ
هر دم از این باغ بری میرسد
قصد بی احترامی به هیچ کدام از دوستان محترم انجمن رو ندارم ولی به نظرم این تاپیک هیچ بار مثبت و مفیدی نداشته و نخواهد داشت .
دو نفر میان میگن ما از فلان هاستینگ خریدیم بدرد نمیخوره نخرید ! دو نفر میگن نه خوب بوده !
باید ببینید طرف از چه سرویسی استفاده کرده ؟ ، از کدام بسته شون استفاده میکنه ؟ ، سرورش از کجا بوده؟ ، چقدر سایتش بازدید داشته ؟، ایمیل اسپم میفرستاده ؟ و کلی موارد دیگر در انتها تصمیم گیری کرد .
البته مثل اینکه در اینجا باید فقط از تهران هاست و نت افراز تعریف کرد .
مدیر از ایجاد این تاپیک به هیچ وجه قصد کمک نداشته وگرنه اگر قصد دارد دوستان تصمیم گیری کنند و نظر بدهند  نباید تاپیک بنده در مورد کیفیت سرویس ها ی تهران هاست رو حذف میکرد !
انجمن بی صاحب همین میشه ...
پاسخ
 سپاس شده توسط ebrahim.sh ، Mr.Navid ، HSG ، tikweb ، torbat ، Bahamin ، E-Beshkani ، Ali27 ، only
با سلام 
امروز پس از متلاشی شدن سایت شهر درس به جای نا امیدی رفتم از میهن وب هاست سرور گرفتم و تنها چیزی که میتونم بگم کلمه بیست و بعدشم عالیه یک مشکل داشتم تیک زدم دقیقا کمتر 5 دقیقه جوابش اومد و ایمیلی که برای خرید فرستادن برای خودش یک آموزش جامع بود و سرعت لود سایتم که کولاکه خودتون میتونید از تو امضا نگاه کنید تنها چیزی که میتونم بگم میهن وب هاست دمت گرم
واقعا قیمت هاشون و سرویسشون اصلا بهم نمیخوره این نت افزارم الکی اسم در کرده وگرنه میهن وب هاست هیچی ازش کم نداره بلکه یک سر و گردن هم بالاتره هم از نظر سابقه و در کل از همه نظر 

با تشکر 
ما برگشتیم
پاسخ
سلام

یه هاست دانلود خوب واسه آپلودسنتر معرفی کنید!

به جز میهن وب هاست (چون دیتابیس نداره) و نت افراز (که گفتن دیگه نمیدن)

پرسرعت باشه حتما
پاسخ
چند وقت پیش از تیک وب یه هاست گرفته بودم همه چی عالی پشتیبانی هم عالی ولی یه مدت گذشت پشتیبانی خیلی افت کرد چون برام پشتیبانی مهم بود تصمیم گرفته بودم که سایت مو انتقال بدم تو روزایی که قصد انتقال داشتم چند تا تیکت دادم دیدم خیلی فرق کرده حتی از سابق هم بهتر شده تو چند دقیقه جواب میدن.

چند تا مزایای خوب دیگه هم دارن که بعضی از هاستینگ ها ندارن.
قیمتاشون هم خیلی خوب هست.
اللهم صل على محمد و على آل محمد و عجل فرجهم

Telegram: sajjadonly
پاسخ
ممنون اطلاعات جامعی بود.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان