بک لینک

موضوع بسته شده است 
قسمت اول آموزش های طراحی بنر از مقدماتی تا پیشرفته
mboy جان بهتره فایلاتو با برنامه های فشرده ساز کم حجم کنی بعد آپلود کنی
کلیپت جالب بود صدات قشنگه 4 و منتظر آموزش های بعدیتم هستم.موفق باشی
 سپاس شده توسط علیرضا رحیمی ، mboy2050 ، mmsh
درود

و خداوند به شما پاداشي عظيم بدهد.

محسن جان، كلمه عالي براي وصف كارت خيلي ناچيزه.
مبالغه نمي كنم واقعا عالي بود.

فقط اگر ميشه با 7ZIP يا WINRAR فشرده اش كن. من تازگي وارد يك برهه اي از تحريم نتي شدم.
دانلود مطلقا ممنوع.

بگذريم!
فقط بدون عالي بود.

1+

خيلي خيلي ممنون.

پ.ن: محسن جان، چجوري اون متن رو متحرك كردي؟
من كه اينجاشو نفهميدم.

راستي من از ورژن فتوشاپ 12 استفاده ميكنم. اما 1/. استايل هاي تو رو هم ندارم.اين استايل ها رو ميشه دانلود كرد.
 سپاس شده توسط mboy2050 ، Miss Azad ، mmsh ، hsdn
اقا کارت درسته آموزشت هم عالی بود و من یکی که حتما دنبال می‌کنم
فقط یه موضوعی، با مدیرای انجمن صحبت کن قسمت آموزش رو از درخواست‌ها جدا کنند
اینجوری اگه دو روز دیر کنی باید کلی بگردی تا قسمت بعدی آموزش رو پیدا کنی که خیلی جالب نیست
موفق باشی
بدرود
 سپاس شده توسط mboy2050 ، mmsh
(91-12-26، 12:39 صبح)sinaa نوشته است: mboy جان بهتره فایلاتو با برنامه های فشرده ساز کم حجم کنی بعد آپلود کنی
کلیپت جالب بود صدات قشنگه 4 و منتظر آموزش های بعدیتم هستم.موفق باشی
سلام چشم ممنون از پیشنهادتون همین کار رو می کنم از این به بعد در مورد صدامم لطف داری
یا حق

(91-12-26، 11:14 صبح)penelope نوشته است: درود

و خداوند به شما پاداشي عظيم بدهد.

محسن جان، كلمه عالي براي وصف كارت خيلي ناچيزه.
مبالغه نمي كنم واقعا عالي بود.

فقط اگر ميشه با 7ZIP يا WINRAR فشرده اش كن. من تازگي وارد يك برهه اي از تحريم نتي شدم.
دانلود مطلقا ممنوع.

بگذريم!
فقط بدون عالي بود.

1+

خيلي خيلي ممنون.

پ.ن: محسن جان، چجوري اون متن رو متحرك كردي؟
من كه اينجاشو نفهميدم.

راستي من از ورژن فتوشاپ 12 استفاده ميكنم. اما 1/. استايل هاي تو رو هم ندارم.اين استايل ها رو ميشه دانلود كرد.
خیلی ممنون از شما لطف دارید چشم به دوستمون هم گفتم حتما فشرده می کنم از این به بعد این سری یادم رفت نمیدونم کدوم متن رو میگید ولی من به صورت کاملاٌ واضح و دیگه معلوم بود تصویری توضیح دادم در مورد استایل ها هم همشون رو خودم طراحی کردم و هیچ کس نداره نه فقط شما
موفق باشید.
 سپاس شده توسط SOLEYMAN
منظورم همون موقعي بود كه اجي محجي كردي اين انجمن بلاگرز رفت پايين.
اگر از كليد هاي تركيبي استفاده ميكني بگو.
 سپاس شده توسط mboy2050
(91-12-26، 06:31 عصر)penelope نوشته است: منظورم همون موقعي بود كه اجي محجي كردي اين انجمن بلاگرز رفت پايين.
اگر از كليد هاي تركيبي استفاده ميكني بگو.
نه دیگه داخل آموزش قبلش گفتم که گزینه tweens animation frames رو می زنم تا فریم قبلی که لیر تکست رفته زیر کار بعد چند حرکت دلخواه تبدیل به فریم بعدی بشه که لیر تکست اومده بالا
 سپاس شده توسط penelope ، Miss Azad ، mmsh
خب من این رو می دونستم!! ولی تو همون منو شما می دونید posion چیه؟
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط mboy2050
(91-12-26، 10:52 عصر)sh.azad نوشته است: خب من این رو می دونستم!! ولی تو همون منو شما می دونید posion چیه؟
این جا 3 گزینه هست دو گزینه زیری دو مدل فیلتر کار هستند این گزینه posion یعنی موقعیت اگر این گزینه غیر فعال باشه اون ها هم غیر فعال میشن و هیچ چیز هم حرکت نمی کنه تمام کار همون یک گزینست اون دو فیلتر کار رو هم آموزش های بعدی به کلی توضیح میدم
موفق باشید.
 سپاس شده توسط mmsh
نه من امتحان کردم چه خاموش باشه چه روشن تفاوتی نداره ولی اگر اوپاسیتی روشن باشه آهسته آهسته پر رنگیه اولین فریم کم شده و  اسلاید دوم پر رنگ تر میشه!! چه posion روشن باشه چه نباشه !! مدرک هم دارم می خواین فیلم بگیرم... یا نه خودتون امتحان کنید!! در ضمن معنی لغوی اش رو می دونم کارایی اش رو نمی دونم!!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
سلام عاليه ممنونم ازت . مي شه يه برنامه ( فوتوشاپ ) براي سيستم انروئيد و تبلت ( آيپد ) معرفي كنيد ؟؟! ممنون
 سپاس شده توسط mboy2050
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان